Як створити електронний магазин в інтернеті.

В даний час зовсім необов'язково відкривати магазин щоб здійснювати торгівлю. Досить мати інтернет-сайт, на якому будь-який бажаючий може ознайомитися з товаром, виставленим на продаж і зробити замовлення. Для того, щоб створити електронний магазин , досить виконати кілька простих дій.
Інструкція
1
У першу чергу, визначитеся з цільовою аудиторією. Визначте її вікові обмеження, рід занять, а також товари, які їй можуть бути цікаві. Це необхідно щоб визначити товари, які можуть бути супутніми. Чим більше вузькоспеціалізованим буде ваша торгівля тим більше екслкюзівним буде ваш товар. З іншого боку, чим ширше ваш товарний асортимент, тим більше покупців ви зможете залучити. Знайдіть золоту середину.
2
Запустіть сайт, використовуючи безкоштовний веб-хостинг або платний. У випадку, якщо ви володієте достатніми знаннями в цій сфері, створіть сайт самостійно, використовуючи Adobe Dreamweaver. Дана програма зручна тим, що до неї можна легко знайти безліч шаблонів, а також відеоуроків по експлуатації. В іншому випадку замовте сайт студії веб-дизайну.
3
Продублируйте ваш сайт, створивши групу в соціальній мережі. Використання соціальної мережі дозволить мати постійний зворотний зв'язок з потенційними покупцями. Використовуючи спам, ви також зможете залучити більше клієнтів ніж використовуючи інтернет-рекламу. Залучайте покупців бонусами і знижками. Періодично влаштовуйте знижки на певні групи товарів. Підтримуйте активність в групі, зацікавлюйте користувачів мережі не тільки на просто покупку, але і на залучення нових клієнтів. Ведіть облік товару, купленого кожним клієнтом і по накопиченні певної кількості надавайте гарантовану знижку.
4
Співпрацюйте з сайтами, а також групами соціальної мережі, які присвячені тематиці, котра може бути цікава вашій цільовій групі в рамках контексту ваших товарів. Рекламуйте послуги один одного, обмінюйтеся рекламою знижок та акцій. Пам'ятайте, що чим більше людей дізнаються про ваші послуги тим більше клієнтів у вас буде.