Як перенести сайт на хостинг.

Мабуть, самий хвилюючий момент для сайтостроітеля - закачування сайту на хостинг. Після цієї процедури, плід творінь у вигляді нового ресурсу, буде доступний користувачам в інтернеті. Зараз досить багато компаній, які надають хостинг-послуги, вибирайте фірму за смаком і за можливостями.
Вам знадобиться
  • Сайт
  • Хостинг майданчик
  • Програма Filezilla
Інструкція
1
Відкриваємо програму Filezilla. Для початку необхідно провести деякі настройки. Натискаємо «Файл», далі «менеджер хостів». Натискаєте «новий хост», і прописуєте ім'я свого сайту. Праворуч в поле хост вводите IP адреса, який отримали після реєстрації на хостингу. Нижче в полі «логін» і в полі «пароль», вводите свої логін і пароль, отримані на хостингу. Натискаємо кнопку «з'єднатися».
2
Тепер звертаємо увагу на інтерфейс. Зліва є два віконця, і справа теж два. Вікно зліва відповідає за директорії і папки вашого сайту, який знаходитися на комп'ютері. Зліва перебуватимуть папки віддаленого хоста. Відкриваємо папку «public» (public_html), яка знаходитися на віддаленому комп'ютері. Після цього виділяємо папки та файли вашого сайту, і натискаємо правою кнопкою миші. Вибираємо пункт «закачати на сервер». Чекаємо закінчення копіювання файлів на хостинг.
3
Якщо є необхідність, перенесення бази дани, то на хостингу в розділі «MySQL» створюємо базу даних. Створюємо користувача і прив'язуємо його до БД. Після цього на локальному сервері, вибираємо базу даних, яка створювалася для сайту. Відзначаємо всі таблиці і натискаємо експорт. Зберігаємо на комп'ютері в «zip» форматі. Далі на хостингу в розділі «phpmyadmin» знаходимо пункт імпорт. Натискаємо на нього, і імпортуємо базу з комп'ютера на хостинг.