Як відкрити файл з невідомим раширением.

Операцію відкриття файлу з невідомим розширенням можна звести до двох основних алгоритмам дій: визначення розширення та призначенню певної програми для відкриття всіх файлів цього типу. Більшість файлів з відсутнім розширенням є текстовими, тому рекомендованою для їх відкриття програмою є «Блокнот».
Інструкція
1
Викличте контекстне меню вибраного файлу кліком правої кнопки миші і перейдіть в пункт «Властивості» для визначення розширення.
2
Виконайте пошук в інтернеті для цього розширення і визначення програми, призначеної для його відкриття.
3
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для запуску утиліти командного рядка для призначення переглядача для файлів невідомого типу.
4
Введіть значення regedit у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для запуску інструменту «Редактор реєстру».
5
Розкрийте гілку реєстру HKEY_CLASSES_ROOTUnknownshell і створіть в ній підрозділ Open.
6
Вкажіть значення за замовчуванням створеного параметра «Читати в блокноті» і створіть в ньому новий розділ command.
7
Вкажіть значення створеного параметра за замовчуванням C: Windowssystem32otepad.exe% 1. Ця дія призведе до появи в контекстному меню потрібного файлу пункту «Читати в блокноті».
8
Поверніться в розділ HKEY_CLASSES_ROOTUnknownshell і встановіть значення параметра за замовчуванням Open замість OpenAs для автоматичного відкриття обраного файлу в додатку «Блокнот».
9
Запустіть програму «Блокнот» і скопіюйте в неї наступне значение:REGEDIT4[HKEY_CLASSES_ROOTUnknownshell]@="open"[HKEY_CLASSES_ROOTUnknownshellopen]@="Открыть в блокноті "[HKEY_CLASSES_ROOTUnknownshellopencommand] @="C: \ Program Files \ notepad \ notepad.exe% +1 "Це необхідно для спрощення процесу створення переглядача файлів з невідомим розширенням.
10
Збережіть створений файл з розширенням .reg на робочому столі і запустіть його подвійним кліком миші. Ця дія призведе до запуску додатка «Блокнот» при виконанні подвійного кліка миші на значку обраного файлу з невідомим розширенням.
11
Викличте контекстне меню потрібного файлу кліком правої кнопки миші і виберіть пункт "Відкрити за допомогою» при необхідності використання іншої програми.
Зверніть увагу
Внесення некоректних виправлень в записи системного реєстру може призвести до необхідності повної переустановки OS Windows.
Корисна порада
Виконання деяких з перерахованих вище операцій передбачає наявність адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера.