Як підвести очі тінями.

Стрілки на очах і донині є модним віянням. Ще древні єгиптяни підводили очі за допомогою натуральних барвників, а сьогодні для зручності модниць є олівці, рідкі підводки, лайнери. Але що якщо в косметичці всього цього немає? Тоді можна скористатися звичайними тінями для повік.
Інструкція
1
Звичайно, звичайні тіні не зрівняються з олівцями і підводками. Вони мають зовсім іншу структуру і менш насичений колір, але зробити імітацію стрілок на очах можливо. Так як тіні мають властивість скочуватися з шкіри, перед макіяжем небажано використовувати крем. Найкраще на повіки нанести тонкий шар пудри - так тіні будуть довше триматися.
2
Якщо у вас тіні-олівець, труднощів з малюванням стрілки у вас не виникне. Такими тінями можна користуватися як звичайним олівцем для підводки. Якщо ж у вас тіні у вигляді палітри або розсипчасті, доведеться пристосуватися. За допомогою кінчика аплікатора потрібно акуратно накласти тіні тонкою лінією уздовж росту вій. Щоб лінія була яскравіше, потрібно повторно нанести тіні на повіку або ж спочатку вибрати темний колір: чорний і темно-коричневий будуть самими виграшними.
3
Існує декілька способів підведення очей. За допомогою тіней можна підкреслити всю лінію росту вій. При такому способі очі візуально здаються вище. Якщо у вас близько посаджені очі, краще підкреслити верхню лінію лише на 1/3, починаючи із зовнішнього кута. При цьому можна підвести і нижню лінію, теж на 1/3. Такий вид підводки розширює відстань між очима.
4
Для збільшення очей підійде повна обведення верхньої лінії і на 1/3 нижньої, починаючи із зовнішнього кута. Такий вид підводки підходить практично будь-якого типу очей.
5
Для вузьких очей підійде повна обведення: зверху і знизу. В даному випадку краще використовувати світлі тіні - це додасть більший ефект. При повній обводке бажано зробити акцент на верхню повіку і зробити його трохи темніше.
6
Крім того, не забувайте використовувати тіні за прямим призначенням. Нанесіть їх на все віко, починаючи від зовнішнього кута до внутрішнього. Внутрішній кут робіть світліше - тоді ваші очі будуть здаватися більше й виразніше.
7
Виглядати красиво, маючи мінімальний набір косметики, цілком реально. Потрібно лише знати свої достоїнства і підкреслювати їх.