Як оцінити фото. Як прокоментувати фото дівчини.

Оцінка фотографій стала невід'ємною частиною сучасних соціальних мереж і сайтів знайомств. Для вираження своєї симпатії вподобаної дівчини і молодій людині достатньо одного натискання, що дуже зручно і практично.
Інструкція
1
Уважно вдивляйтесь у фотографії. Перше враження відіграє велику роль. Кожна людина в голові завжди має образ свого ідеалу. Навіть при живому знайомстві деколи той, хто не сподобався вашим друзям, для вас виявляється ідеалом.
2
Оцініть риси обличчя. Підберіть кілька прикметників, а не нагромадження слів. Якщо ці прикметники викликають у вас позитивні емоції, то однозначно можна сказати, що фотографія вам дуже сподобалася. Чи не льстите.
3
Будьте природні. Не гальмуйте і обов'язково прокоментуйте дане фото. Таким чином, ви підвищите свою можливість нового знайомства, а може бути і зустрічі в реальному світі.
4
Не бійтеся експериментувати, висловлюйте свою симпатію не тільки за допомогою прикметників, що стосуються зовнішності людини, але опишіть свої особисті емоції, що додасть вашим словам незабутній відтінок. Головне - не переборщити.
5
Ніколи не замислюйтесь, які вам підібрати слова, думки повинні з'явитися самі, а не викликати труднощі. Ясно і по справі висловлюйте свою думку. Вам буде достатньо пари деталей, щоб виділити свою індивідуальність.
6
Не порівнюйте фотографії з відомими вам людьми і зірками. Не давайте простір фантазії. Це зовсім недоречно при знайомстві з хлопцем чи дівчиною.
7
Якщо ваш словниковий запас зовсім поганий, то скористайтеся шаблонами і цитатами, хоча це буде виглядати дивно. В оцінці фотографії дуже важливо особиста думка, щоб надалі не помінялося думка про вас.
8
Не перестарайтеся, щоб не викликати огиду. Ні в якому разі не оцінюйте одяг замість самої людини. Вам просто необхідно зробити так, щоб людина зрозуміла, що слова, написані вами, адресовані тільки йому, а не комусь сторонньому.
При перегляді фотографій в різних соціальних мережах можна оцінити даний знімок. В деяких випадках можна поставити оцінку або просто відзначити, що зображення подобається. Зробити це дуже легко.
Вам знадобиться
  • Реєстрація в одній із соціальних мереж.
Інструкція
1
Зайдіть на свій профіль. Виберіть вподобану вам фотографію в альбомі одного. У різних соціальних мережах різна система оцінок.
2
На сайті «ВКонтакте» оцінка фотографії передбачена кліком опції «Мені подобається». Вона розташована внизу фотографії з лівого боку. Наведіть на неї курсор і натисніть лівою кнопкою мишки один раз. Ваш голос буде врахований і поряд з написом «Мені подобається» число поруч із позначкою сердечка збільшиться. Вказати позицію «Мені подобається» можна тільки один раз.
3
Така ж система оцінювання присутній у соціальній мережі «Facebook». Опція «Мені подобається» також знаходиться внизу фотографії з лівого боку. Натисніть на неї один раз. Замість неї з'явиться напис «Більше не подобається». При натисканні на неї вдруге ви можете скасувати свій голос.
4
На сайті «Однокласники» при оцінці зображення використовуються бали. Виберіть вподобану фотографію. З правого боку від неї розташовані оцінки від одного до п'яти. Виберіть потрібну цифру і натисніть на неї один раз лівою кнопкою мишки. Після цього з'явиться напис з вашою оцінкою, а поруч опція «Підвищити». Ви можете збільшити свою оцінку за фото за бажанням, для цього натисніть на опцію і виберіть оцінку.
5
Можете поставити вищу оцінку фотографії «плюс п'ять», вона є платною. Для цього напишіть свій номер телефону у вікні,, отримаєте код і введіть його в потрібне поле. Однак вартість цього повідомлення буде відчутна для вас.
6
У соціальній мережі «Мій світ» схожа система оцінок. Знайдіть вподобану фотографію. Внизу знімка з правого боку розташована шкала оцінок від одного до п'яти. Також присутній оцінка «держи десять», але вона є платною.
7
Натисніть одну з оцінок. Через кілька секунд з'явиться напис «Дякую, ваш голос врахований». Також ви можете оцінити знімок натиснувши опцію «Подобається». Вона розташована з правого боку внизу знімка. Натисніть на неї один раз лівою кнопкою мишки і кількість користувачів (відмічено числом поруч з написом) збільшиться на одиницю. Проголосувати можна лише один раз.