Як завантажити фото альбом.

Сайт "ВКонтакте" надає можливість всім бажаючим розміщувати на своїй сторінці фотографії зі свого життя, групуючи їх за альбомами. Створити альбом і завантажити в нього фотографії не складно.
Вам знадобиться
  • реєстрація на сайті "ВКонтакте", наявність фотографій для завантаження.
Інструкція
1
На сайті "ВКонтакте" зайдіть на свою сторінку. Зліва від аватарки (вашої «особовий» головною фотографії ) ви бачите список опцій різних категорій. Виберіть третю за рахунком опцію «Мої фотографії » і лівою кнопкою мишки клацнете по ній. Ви перейшли на наступну сторінку «Мої альбоми».
2
Знайдіть опцію «Створити альбом». Вона розташована у другому рядку сторінки між зазначенням кількості ваших альбомів і опцією «Коментарі до альбомами». Клікніть лівою кнопкою мишки по ній один раз. З'явилося віконце «Створити альбом».
3
У вікні в графі «Назва» введіть назву вашого альбому, яке відображає загальний зміст усіх завантажується в цей альбом фотографій. У графі «Опис» по вашому розсуду ви можете дати коротку характеристику всім завантажуваних фотографій. Далі розберіться з приватністю альбому. У характеристиці «Хто може переглядати цей альбом» і «Хто може коментувати фотографії » виберіть потрібну опцію. Ви можете зробити альбом відкритим для всіх, або тільки для себе, або для всіх своїх друзів, або для обмеженого кола осіб, вибираючи певних людей з числа друзів або певний список друзів, якщо такі є.
4
Далі натисніть кнопку «Створити альбом». Або кнопку «Скасувати», якщо ви передумали створювати альбом. З'явилося вікно «Додавання фотографій». У центрі його натисніть кнопку «Вибрати фотографії ». Відкрилося вікно доступу до ваших фотографій на комп'ютері. Знайдіть у ньому потрібні для завантаження фотографії . Для того, щоб вибрати відразу кілька фотографій, утримуйте Ctrl при виборі файлів в ОС Windows або клавішу Cmd в Mac OS. Коли фото вибрані, натисніть в цьому вікні кнопку «Відкрити». Обрані фотографії завантажаться у вікно «Додавання фотографій». Навівши курсор на фото ви можете його перевернути або видалити. Зробивши редагування, якщо воно потрібно, натисніть кнопку «Відправити». Після того як у маленькому вікні, відбудеться «Обробка даних», натисніть у ньому кнопку «Відправити».
5
Коли фото завантажаться, ви можете зробити для них підписи, перенести в інший альбом або видалити. Зробивши редагування, не забудьте натиснути кнопку «Зберегти зміни». Альбом готовий!