Як скопіювати телефонну книгу на телефон.

У міру використання стільникового власник мобільного накопичує на ньому все більшу кількість особистої інформації. Поза всяких сумнівів, найбільш цінною інформацією є телефонна книга. Внаслідок малої ємності сім-карти, використовується пам'ять телефону. При зміні апарату виникає необхідність переміщення телефонної книги.
Інструкція
1
Для того щоб перемістити телефонну книгу, ви можете або використовувати комп'ютер, або здійснити копіювання за допомогою сім-карти. Другий варіант є єдино можливим варіантом при відсутності під рукою комп'ютера. Для цього вставте сім-карту з чистою телефонною книгою в телефон і скопіюйте на неї телефонну книгу. Вставте сімку в інший телефон і перемістить інформацію. Якщо контакт-лист на телефоні більше, ніж може вмістити ваша симка, копіюйте частинами.
2
Для того щоб скопіювати телефонну книгу, використовуючи комп'ютер, синхронізуйте з ним обидва телефони. Для цього вам знадобляться дата-кабелі, драйвера і програмне забезпечення для обох телефонів. У випадку якщо це апарати одного виробника, достатньо буде подбати про драйвери та дата-кабелях для кожної моделі. Як правило, всі необхідні компоненти ви зможете знайти в комплектах поставки, в іншому випадку купите дата-кабель в магазині стільникового зв'язку, а драйвера і програмне забезпечення скачайте з офіційних сайтів виробника, таких як nokia.com і samsung.com.
3
Встановіть драйвера для обох телефонів, а також програмне забезпечення, необхідне для синхронізації. Підключіть вихідний телефон і переконайтеся, що ПЗ "бачить" його. Після цього скопіюйте телефонну книгу на комп'ютер або виділивши весь контакт-лист, або використовуючи команду копіювання всього списку. Збережіть дані в файл. Закрийте програмне забезпечення для синхронізації.
4
Підключіть другий телефон. Дочекайтеся сигналу про підключення апарату, після чого скопіюйте в нього телефонну книгу з файлу, отриманого в кроці 3. Дочекайтеся закінчення завантаження даних, після чого через програму перезавантажте телефон. Переконайтеся, що дані збережені відключіть телефон від комп'ютера.