Як зменшити розмір малюнка.

Якщо зменшення реального, намальованого фарбами, фломастерами або олівцями малюнка , по суті своїй неможливо, то з електронними варіантами зображень все набагато простіше. Достатньо мати під рукою Photoshop і деякі навички в роботі з ним.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop і відкрийте в ньому необхідний малюнок: натисніть пункт меню «Файл» (File) -> "Відкрити" (Open) або клікніть гарячі клавіші Ctrl + O. У вікні виберіть потрібний файл і клацніть на "Відкрити".
2
Клацніть пункт меню «Зображення» (Image) -> "Розмір зображення» (Image size) або використовуйте гарячі клавіші Ctrl + Alt + I.
3
З'явиться нове вікно - «Розмір зображення» (Image size). У секції «Розмір ність» (Pixel dimensions) знаходяться поля «Ширина» (Width) і «Висота» (Height), виставте в них необхідні параметри. В якості одиниць виміру можна використовувати відсотки або пікселі. Щоб поміняти їх використовуйте меню, що випадає.
4
Якщо вам важливо не втратити співмірність малюнка , переконайтеся, що поставлена галочка біля пункту "Зберегти пропорції» (Constrain proportions). Про те, що ця настройка активована, означатиме емблема ланцюжка, що знаходиться праворуч від полів «Ширина» та «Висота». З іншого боку, якщо вам потрібно розтягнути ширину або висоту малюнка або яким-небудь іншим чином спотворити малюнок, не активуйте цей пункт. Тепер, коли ви будете змінювати значення ширини або висоти, змінюватися буде тільки одне.
5
Поставте галочку біля пункту «Інтерполяція» (Resample image) і у випадаючому меню, яке знаходиться нижче нього, виберіть «Бікубіческая чіткіше (найкраща для зменшення)» (Bicubic (best for reduction)).
6
Встановивши необхідні настройки, натисніть ОК. Якщо вас не влаштував результат, можна повернутися на одну дію назад, скориставшись комбінацією клавіш Ctrl + Z.
7
Щоб зберегти результат, клацніть пункт меню «Файл» (File) -> "Зберегти як" (Save as) або використовуйте гарячі клавіші Ctrl + Shift + S. У новому вікні виберіть шлях для майбутнього файлу, впишіть ім'я, в полі «Тип файлів» (Format) вкажіть Jpeg і натисніть «Зберегти».