Як підключити домашній кінотеатр до телевізора. Підключення домашнього кінотеатру до телевізора.

Система домашнього кінотеатру складається з аудіо-відео ресивера, підключеного до динаміків, і телевізора. Додатково йдуть DVD і Blu-Ray програвачі і відеомагнітофон. Всі компоненти підключаються до ресивера, який управляє обладнанням та забезпечує харчуванням звукові колонки. Для підключення телевізора потрібен окремий кабель. Вибір кабелю залежить від доступних з'єднань на ресівері домашнього кінотеатру і телевізора, які можуть мати стандартний композитний роз'єм, RGB роз'єм, вхід S-відео або HDMI (High Definition Media Interface).
Вам знадобиться
  • - кабель для підключення ресивера до телевізора;
  • - мережевий фільтр.
Інструкція
1
Перевірте, які роз'єми доступні на задній панелі ресивера домашнього кінотеатру і телевізора. Придбайте відповідний кабель.
2
Підключіть жовтий штекер на одному кінці композитного кабелю до гнізда OUT ресивера і штекер такого ж кольору на іншому кінці - до гнізда IN телевізора.
3
Підключіть кабель S-Video роз'єму OUT ресивера і до аналогічного роз'єму IN телевізора.
4
Підключіть кабель RGB, вставивши червоний, зелений і синій штекери у відповідні роз'єми OUT ресивера і IN телевізора.
5
Вставте HDMI кабель в роз'єм OUT ресивера і IN телевізора. HDMI забезпечує гарний зв'язок для цифрових відеосигналів при підключенні телевізора високої чіткості.
6
Встановіть ліву і праву фронтальні динаміки по обидві сторони від телевізора, центральний динамік вище або нижче ТВ і тилові колонки позаду, ліворуч і праворуч від основної зони перегляду, повернувши всередину приблизно на 45 градусів.
7
Потягніть вгору чорну і червону кришки на задній панелі ресивера і звукових колонок, щоб відкрити отвори для проводів. Підключіть червоний дріт до червоної кришці, а інший провід до чорної кришці.
8
Підключіть кабель від сабвуфера до гнізда OUT ресивера і до вхідного гнізда на самому сабвуфере.
9
Додайте в систему DVD або Blu-Ray плеєр, підключивши кольорові аудіо-відео кабелі до відповідних роз'єми на задній панелі програвача та спеціальні роз'єми на ресівері.
10
Підключіть аудіопристр, таке як програвач компакт-дисків, вставивши білий і червоний штекери кабелю для стереосистем в лівий і правий виходи на програвачі компакт-дисків. Підключіть інший кінець зі штекерами в спеціальні роз'єми на ресівері.
11
Увімкніть електричні шнури все компонентів в мережевий фільтр, тоді підключіть до розетки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QvRV-Eb_5mM