Як поміняти сальник приводів.

Заміну сальників приводів на японських автомобілях рекомендується проводити одночасно з заміною підшипника. Нові сальники - це гарантія довгої служби підшипника.
Вам знадобиться
  • - набір ключів;
  • - молоток;
  • - плоска викрутка;
  • - мастило для ступичні підшипників.
Інструкція
1
Заженіть машину в гараж, за допомогою домкрата підніміть колесо, на якому буде проводитись заміна сальників і підшипника. Зніміть колесо і підкладіть його під лонжеронну балку двигуна.
2
Вставте потужну плоску викрутку в вентиляційне вікно гальмівного диска, щоб вона вперлася в гальмівний супорт і перешкоджала обертанню маточини.
3
За допомогою потужного торцевого ключа відверніть гайку приводу, тиснучу обойми підшипника.
4
Від'єднайте рульової наконечник і кульову опору від поворотного кулака. Для полегшення завдання користуйтеся знімачем для кульових опор.
5
Демонтуйте гальмівний супорт і його кріпильну скобу. Підвісьте супорт, закріпивши його до витка пружини передньої стійки за допомогою товстої алюмінієвого дроту.
6
За допомогою торцевого ключа відверніть гайки кріплення стійки до поворотного кулака.
7
Вийміть датчик ABS. Якщо він гуманними методами не виймається, краще знайдіть електричний роз'єм цього датчика і від'єднайте його. Не забудьте звільнити провід від кузова і стійки, якщо це необхідно.
8
Зніміть з маточини гальмівний диск і продавите рукою вал приводу всередину. Якщо він не продавлюється, обережно, щоб не пошкодити різьблення, вдарте по торці вала важким молотком. Переконайтеся, що його можна витягнути з шліцьовій частини маточини.
9
Зніміть вузол поворотного кулака. При цьому будьте уважні - не зашкодить провід датчика ABS.
10
За допомогою невеликої кувалди вибийте маточину з обойми підшипника, потім за допомогою потужної плоскої викрутки і молотка видаліть сальник приводу. Сальник ступиці вийде разом з маточиною. За допомогою болгарки зріжте залишок внутрішньої обойми підшипника.
11
Замініть ступичний підшипник і набийте його мастилом.
12
Встановіть приводний і маточинний сальник. Обов'язково змастіть їх тієї ж мастилом, що і ступичний підшипник.
13
Очистіть від прикипілого бруду робочу поверхню сальників на ступиці і на приводі. Це найкраще робити за допомогою металевої щітки. Очистивши робочу поверхню, відшліфуйте її за допомогою дрібної наждачного паперу і промийте розчинником. Безпосередньо перед установкою маточини змастіть її робочі поверхні і привід такий же мастилом, яку ви набили в ступичний підшипник. Нанесіть цю ж мастило на шлицевую частина приводу для ущільнення з'єднання, щоб через нього в майбутньому не просочувалася вода.
14
Встановіть заздалегідь підготовлений поворотний кулак, затягніть приводную гайку і спробуйте обертати маточину від руки. Якщо обертання плавне, без заїдань, зберіть повністю цей вузол і встановіть колесо. Спробуйте на предмет люфту. Якщо його немає, значить все зібрано правильно.