Як відключити переадресацію в телефоні.

Послуга під назвою «Переадресація» дозволяє абонентам завжди бути на зв'язку і не пропускати важливі дзвінки навіть в тому випадку, якщо мобільний телефон виявляється зламаним, вирядженим або перебувають поза зоною дії мережі. В будь-який момент можна відмовитися від послуги, якщо скористатися спеціальним номером.
Інструкція
1
Клієнти оператора зв'язку Мегафон відключити або підключити переадресацію можуть за допомогою двох різних способів: самостійно або звернувшись до оператора. Якщо вам підходить перший спосіб деактивації послуги, на клавіатурі свого телефону наберіть короткий номер 0500 (це номер абонентської служби Мегафон). Подзвонити можна і з міського телефону в такому разі слід набирати номер 5077777. Зверніть увагу на те, що обидва цих номера дозволяють не тільки відключити переадресацію , але і встановити її.
2
В тому випадку, якщо ви захочете відмовитися тільки від якогось виду переадресації, наберіть команду ## (код переадресації) #. Для того щоб повністю відмовитися від користування послугою, скористайтеся USSD-номером ## 002 #. До речі, необхідний код послуги завжди можна отримати на сайті компанії Мегафон. Не забувайте і про те, що деактивация послуги, на відміну від підключення, є платною - вона коштуватиме 30 рублів. А безпосередньо використання переадресації абонент оплачує за розцінками встановленого тарифного плану.
3
Користувачі мережі МТС можуть відключити послугу «Переадресація», використовуючи такі системи самообслуговування, як «Смс-Помічник», «Інтернет-Помічник» або «Мобільний Помічник». Крім цього, абоненти можуть звертатися в Контактний центр оператора зв'язку. Для того щоб це зробити, необхідно зателефонувати за номером 8-800-333-0890. Управління переадресацією також можливо і завдяки спеціальним USSD-командам. Скасування всіх встановлених типів послуги скористайтеся коротким номером ## 002 #.
4
У оператора Білайн відміна послуги здійснюється по-іншому, вже в залежності від обраного типу переадресації. Наприклад, якщо у абонента підключена переадресація, яка включається при зайнятому телефоні, то для її відключення потрібно набрати USSD-команду ** 67 * номер телефону #. Для того щоб деактивувати кілька одночасно встановлених типів послуги, необхідно використовувати номер ## 002 #.