Як відрегулювати зчеплення Калини. Регулювання зчеплення калина.

Перший автомобіль Лада Калина був випущений АвтоВАЗом в 2004 році. Машина має ряд недоліків, один з яких - зчеплення коробки передач. Не чекаючи поломки, виконайте регулювання зчеплення автомобіля. Як же відрегулювати зчеплення Лади Калини самостійно?
Вам знадобиться
  • - лінійка або рулетка;
  • - хрестова викрутка;
  • - штангенциркуль.
Інструкція
1
Вимкніть двигун автомобіля. Натисніть кілька разів на педаль зчеплення при вимкненому двигуні. Переконайтеся, що відсутні заїдання, клацання, скрипи, інші сторонні звуки. Зверніть увагу на поступове зворотнийрух педалі від підлоги. У разі якщо візуальний контроль скрутний, вичавіть педаль рукою в підлогу і притримуйте руку при зворотному русі, щоб відчути плавність ходу. Посмикування педалі при русі від статі є ознакою несправності зчеплення.
2
Візьміть рулетку або лінійку і виміряйте відстань між підлогою машини та зовнішньою поверхнею педалі зчеплення. Вичавте педаль зчеплення до упору і повторіть вимірювання. Якщо хід педалі склав більше 146 мм, потрібно регулювання.
3
За допомогою хрестової викрутки зніміть повітряний фільтр. Потягніть наконечник. Постарайтеся максимально натягнути трос зчеплення. Штангенциркулем виміряйте відстань між повідцем і важелем вилки. Рекомендоване значення відстані одно 27 мм. Якщо при вимірюванні вийшла інша цифра, відрегулюйте відстань за допомогою повідця. Відверніть поводок по різьбі наконечника троса, домагаючись рекомендованого значення.
4
Поверніть поводок по різьбі наконечника троса і добийтеся потрібного значення. Натисніть кілька разів на педаль зчеплення і повторіть вимірювання штангенциркулем. При необхідності повторіть процес регулювання.
5
Запустіть двигун. Якщо з картера зчеплення чути виючий звук, це свідчить про знос вижимного підшипника зчеплення. При включеному двигуні від'єднайте трос від вилки приводу вимикання зчеплення і повернувши вилку за годинниковою стрілкою, від'єднайте вижимний підшипник від диафрагменной пружини. Звук зникне - значить вижимний підшипник несправний.
Зверніть увагу
При витягуванні троса зчеплення дотримуйтеся обережності. Занадто різкий і сильний ривок призведе до деформації виробу.