Як вибрати кухонні меблі. в Який колір пофарбувати стіни есле кухня червоного кольору.

Кухня по праву вважається одним з найголовніших місць у будинку. Тут не тільки готують їжу, але і збираються всій родині і приймають близьких друзів. Тому до меблів для кухні пред'являються підвищені вимоги. Вона повинна бути і функціональної і відповідати естетичним уявленням господарів.
Інструкція
1
Ретельно виміряйте кухню і накресліть її детальний план. Відзначте розташування двері, вікна, місцезнаходження розеток, вимикачів і інженерних комунікацій. Краще зробити не тільки загальний план, а й кожної стіни окремо.
2
Визначте, яка побутова техніка буде перебувати на кухні і спосіб її установки. Помітьте на плані місця оптимального розміщення приладів.
3
Існують два способи придбати нову меблі - купити готову або зробити на замовлення. При покупці готової потрібно просто підібрати потрібні елементи гарнітура і встановити їх. Цей варіант має свій мінус - не завжди можна знайти потрібні розміри столів і шаф. Вибір відповідних кольорів і моделей теж може представляти певні труднощі.
4
Кращим варіантом вважається виготовлення кухонних меблів на замовлення. У цьому випадку є абсолютна впевненість, що гарнітур ідеально впишеться в простір.
5
Вибір кухні починають з матеріалу. Тут все залежить від виділеного бюджету. Кращі гарнітури виготовляють з масиву дерева, а для стільниць застосовують натуральний або високоякісний штучний камінь. Найчастіше такі кухні виконані в класичному стилі.
6
Оптимальними за ціною вважаються кухні виготовлені з пластику, металу, ламінованого або шпонірованного ДСП. Ця меблі відрізняється різноманітністю кольорів, фактур і дизайну.
7
Важливий вибір фурнітури і спеціальних механізмів, що відповідають за відкривання-закривання ящиків і дверцят. Вибір дуже широкий від звичайних стандартних кріплень, до електромеханічних систем.
8
Особливу увагу зверніть на обідній стіл. Він може виконуватися, як у вигляді трансформера або відкидний конструкції, так бути звичайним - прямокутним, овальним або круглим. Комплектується обідній куточок табуретами, стільцями або диванчиками.
9
Головна вимога до дизайну кухні - вона повинна поєднуватися з інтер'єром квартири. Пам'ятайте, що занадто яскраві можуть швидко набриднути, тому їх краще використовувати як елемент оздоблення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P2Ao1A8ap0A
Корисна порада
1. Для квартир-студій крім кухонного гарнітура буде потрібно конструкція, яка виконує роль і обіднього столу і своєрідною перегородки. Найчастіше її виготовляють у вигляді барной стойкі.2. Стільницю краще вибирати суцільну - це набагато зручніше і гігієнічніше.