Як знайти вимкнений телефон. Як знайти телефон якщо втратив будинку.

Втрата телефону без сумнівів по тяжкості шкоди може бути прирівняна до втрати документів, щоденника або записника. І якщо включений телефон завжди може виявитися при першому дзвінку, то вимкнений або розряджений апарат знайти не так просто.
Вам знадобиться
  • - документи та інструкція від телефону;
  • - довга дерев'яна рейка;
  • - металошукач, що реагує на кольорові метали;
  • - паспорт громадянина РФ.
Інструкція
1
Згадайте, де ви бачили телефон, або місце, де ви користувалися ним востаннє. Пошук буде простіше, якщо телефон був загублений в обмеженому просторі, де немає сторонніх осіб. Але все ж є невелика вірогідність того, що навіть втрачений на вулиці телефон може бути повернутий своєму власникові.
2
Дослідіть територію, на якій імовірно втрачений телефон. Якщо апарат останній раз використовувався будинку, слід провести генеральне прибирання, приділяючи особливу увагу важкодоступних місцях: просторам під меблями, проемам між стіною і ліжком та ін. Апарат може потрапити в саме непередбачуване місце, впавши зі столу та захід під диван. Домашні тварини також мають особливість грати незнайомими предметами. Тому щоб упевнитися, необхідно простукати все недоступні куточки довжиною дерев'яною палицею. Сталеві прути краще не використовувати, щоб випадково не пошкодити меблі або корпус телефону.
3
Згадайте, чи встановлений на телефоні будильник і чи підтримує телефон цю функцію у вимкненому режимі. Якщо всі умови дотримані, необхідно тільки почекати інтервал між сигналами і у встановлений для пробудження час вимкнути всі прилади, що видають шум.
4
Спробуйте використовувати металошукач, що реагує на кольорові метали, якщо пункти, описані вище, не привели до бажаного результату. Послуги з пошуку надають спеціалізовані агентства.
5
Зверніться в бюро знахідок у тому випадку, якщо телефон був загублений на вулиці, у громадському транспорті або місці масового скупчення людей. Якщо знайшов ваш апарат людина вирішила залишити знахідку собі, то подальшими пошуками уповноважені займатися співробітники поліції.
6
Напишіть заяву у відділі УВС по місту, вказавши приблизний час і місце пропажі, а також базові коди пристрої, які вказані в супутніх документах. Використовуючи систему фіксації сигналу з виключеного пристрою, поліція в короткий термін довідується координати знаходження стільникового апарата. Таким чином можна виявити навіть телефони з повністю розрядженою батареєю. Секрет полягає в тому, що джерело енергії телефонів ніколи не розряджається повністю, залишаючи резервний запас.
Зверніть увагу
Важливо пам'ятати, що в поліцію слід звертатися тільки в тому випадку, якщо власник точно впевнений, що апарат був загублений на вулиці або вкрадений. З'ясувавши, що пропажа знаходиться вдома у заявника, співробітники поліції в праві пред'явити власникові телефону штраф за помилковий виклик.