Як зберігати ковзани.

Катання на ковзанах займає відносно невелику частину їхнього життя, а весь інший час вони відпочивають на полиці, на антресолях, у спортивній сумці або інших місцях. Виникає питання, як правильно зберігати ковзани , щоб термін їх життя був максимально довгим?
Інструкція
1
Найбільш важлива частина ковзанів - це леза. Тому основні правила зберігання стосуються саме їх. Якщо ви прибираєте ковзани на літо або взагалі, на довгий термін, то обов'язково змастіть леза технічним маслом, оберніть папером.
2
Також змастіть консервирующей маззю і сам черевик. Всередину не забудьте покласти папір, щоб він не деформувався за кілька місяців зберігання. Крім іншого, папір також захистить ковзани від вологи, вбираючи її.
3
Після цього заберіть ковзани в сухе місце. Необхідно, щоб повітря в місці зберігання ковзанів був добре вентильованим. Чи не складайте їх в сумку або пакет, краще просто підвісьте на гвоздик.
4
Якщо ви тільки повернулися з ковзанки або зі стадіону, то ні в якому разі не кладіть ковзани до наступного катання на батарею, щоб підсушити їх. Інакше черевики можуть дуже пошкодитися, аж до того, що прийдуть в повну непридатність.
5
Перед тим як скласти ковзани в сумку, відразу після льоду протріть їх сухою тканиною. Для цього добре підходить фланель. Якщо цього не робити, в сезон леза заіржавіють, і навіть якщо на літо змащувати їх маслом, це вже не допоможе.
6
Для зберігання ковзанів між катаннями придбайте чохли для лез. Зазвичай вони виготовляються з пластика і коштують зовсім недорого. Інакше леза тупляться про тканину сумки. До того ж, вони можуть прорізати те, в чому ви їх переносите.
7
Найбільша проблема, яка виникає при зберіганні ковзанів - це можливість появи іржі. Якщо це відбувається, повернути лезо до колишнього стану вже не вдасться. Щоб ковзани