Як економити на виробництві.

Запитання економії на виробництві актуальні завжди. Велика складова ціни продукції, крім витрат на сировину, - це вартість енергії, витраченої на її виробництво. Як можна економити на виробництві таким чином, щоб це не позначилося негативно на якості продукції?
Інструкція
1
Знижуйте витрати на електроенергію. Для цього необхідно вжити цілий ряд заходів. Використовуйте у всіх виробництві нних і офісних приміщеннях енергозберігаючі лампочки. Купувати їх слід тільки у добросовісних і перевірених виробників. В іншому випадку ви ризикуєте не заощадити, а ще більше витратитися.
2
Якщо ви опалюєте приміщення за допомогою електричних приладів, таких як тени і теплові гармати, то буде набагато економічніше перейти на інфрачервоні стельові нагрівачі. Вони заощадять вам від 20 до 60% електроенергії. Сфера застосування таких нагрівачів практично не обмежена - від офісів до виробництві нних приміщень.
3
Придбайте автоматичні системи включення і вимкнення освітлення, до яких відносяться датчики руху і звуку. Найефективніше встановлювати їх в тих приміщеннях, де світло потрібен не постійно - туалетах, переходах, тамбурах.
4
Економте за допомогою регуляторів світла. З їх допомогою можна контролювати подачу електроенергії в освітлювальні прилади. І т.к. днем повна потужність лампочок не виправдана, є можливість заощадити близько 40% електроенергії.
5
Встановіть перетворювачі частоти в системах вентиляції, кондиціонування і насосному обладнанні. Вони будуть регулювати потужність і обороти двигунів, що допомагає економити до 55% електроенергії, необхідної для роботи цих агрегатів.
6
Для економії теплоносія, проведіть роботи з утеплення будівель або приміщень. Встановіть теплові завіси там, де відбуваються великі втрати тепла - біля дверей і воріт виробництві нних приміщень. В офісних приміщеннях поставте пластикові вікна.
7
Встановіть багатотарифні лічильники. Вони не є енергозберігаючим обладнанням, але допомагають економити витрати на електроенергію і теплоносій.
8
Економте на технічному оснащенні виробництва. Продовжите термін служби вже працюючого обладнання. Для цього постійно контролюйте технічний стан пристроїв, вчасно усувайте дрібні неполадки і робіть поточний ремонт. Це значно дешевше, ніж капітальний ремонт або повна заміна обладнання.