Як підвищити швидкість скачування.

Низька швидкість скачування файлів з інтернету - одне з актуальних проблем для російського ринку телекомунікацій та зв'язку, причини якої ховаються як в апаратному забезпеченні сполуки, так і в настройках, які своєчасно справив користувач.
Інструкція
1
З необхідністю підвищити швидкість скачування файлів з інтернету стикаються багато абонентів популярних на сьогоднішньому ринку провайдерів. Однак дана проблема може мати просте решеніе.Для початку необхідно встановити, чому швидкість скачування досить низька. Для цього уважно ознайомтеся з договором надання послуг і умовами тарифного плану. Вельми часто користувачі намагаються збільшити швидкість з'єднання на тарифах, які не підтримують таку швидкість. У такій ситуації вирішити проблему можна тільки шляхом зміни тарифного плану.
2
Уточніть в довідковій службі провайдера, чи дозволяє технічна можливість існуючого з'єднання підвищити швидкість скачування. Пам'ятайте, що швидкість скачування може бути низькою через проведення короткострокових профілактичних і технічних робіт провайдером. Крім того, швидкість безпосередньо залежить від положення абонента в разі, якщо використовується бездротове з'єднання.
3
Якщо з боку провайдера створені всі умови для підвищення швидкості скачування, можете сміливо приступати до налаштувань свого комп'ютера і, зокрема, браузера.
4
Зайдіть в настройки браузера і знайдіть вікно, в якому зазначені параметри скачування.
5
Змініть параметр «Пріоритет швидкості» на «Високий» - це дозволить браузеру в процесі скачування використовувати найбільшу швидкість обробки прийнятих даних.
6
В цьому ж вікні змініть параметр «Ліміт завантаження» на «Необмежено» або «1000 кб/с» - скачування не перериватиме штучним бар'єром з налаштувань браузера.
7
На закінчення звернемо увагу на те, що зараз існують програми, які можуть підвищити швидкість скачування за рахунок оптимізації роботи браузера з даними. Такі програми одержали назву Web-прискорювачів і маються на відкритому доступі в мережі Інтернет.