Як заварювати гранатові кірки. гранатова кірка лікування.

Плоди граната містять безліч корисних речовин, завдяки яким широко використовуються в народній медицині. Але якщо про благотворний вплив гранатового соку на кров чули багато хто, то про чудесні властивості гранатових кірок знає далеко не кожен.
Інструкція
1
Шкірка гранатових плодів містить речовини, які є згубними для паразитів. Саме тому відвар кірок часто використовують як глистогінний кошти. Не менш ефективний цей напій і в лікуванні шлунково-кишкових розладів і дизентерії.
2
Ретельно вимийте гранат, обітріть рушником і очистіть шкірку. Розкладіть її на серветці і накрийте марлею. Періодично перевертайте кірки, щоб вони як слід просохли. Висушену гранатову шкірку подрібніть за допомогою кавомолки. Готову сировину складіть в паперовий пакет і приберіть в темне сухе місце.
3
Для боротьби з діареєю чайну ложку подрібнених кірок граната залийте склянкою окропу. Протягом 15 хвилин продовжуйте нагрівати рідина на повільному вогні, після чого вимкніть газ і дайте кірка настоятися протягом години. Якщо лікування проводиться дитині, давайте настій по 2 столових ложки щогодини до нормалізації стільця. Дозування для дорослої людини може бути збільшена вдвічі.
4
Якщо сировина не заготовлено заздалегідь, використовуйте свіжу кірку граната (приблизно 10 г). Залийте її склянкою окропу і настоюйте до тих пір, поки вода не забарвиться. Випийте всю рідину за раз.
5
Для полоскання горла і порожнини рота приготуйте більш концентрований настій. 20 г сухих кірок залийте склянкою окропу і продовжуйте нагрівати на повільному вогні протягом півгодини. Процідіть відвар і доведіть його до початкового об'єму, додавши кип'яченої води. При стоматиті і ангіні полощіть горло і рот кожні 4-5 годин.
Зверніть увагу
Майте на увазі, що відвар гранатових кірок досить неприємний на смак. Не кожна дитина погоджується пити це гірке, але ефективні ліки. При відсутності алергії у малюка додайте до відвару 1-2 чайних ложки меду. Це допоможе поліпшити смакові якості напою.