Як заварювати каву в зернах. Як правильно заварювати каву.

Своїй назві цей чудовий напій зобов'язаний ефіопської провінції Каффа. Саме звідти став поширюватися кави по всьому світу. До Росії цей напій, як і багато іншого, привіз цар Петро I з Відня, де вже наприкінці XVII століття було відкрито безліч кави ен.Істінние цінителі кави придумували різні способи його приготування. Але всі вони сходилися в одному думці - для того, щоб кави віддавав всі свої чудові смакові якості, його зерна краще обсмажувати і молоти безпосередньо перед приготуванням.
Вам знадобиться
  • - кава в зернах;
  • - цукор;
  • - вода;
  • - кавомолка;
  • - турка.
Інструкція
1
Виберете зерна кави для помелу і приготування напою в домашніх условіях.По ступеня обсмаження розрізняють кави слабкою обсмаження, або скандинавської; середньої - віденської; темної - французької і самої темної - італійської обжарки. Доцільно вибрати зерна скандинавського обсмаження. Тоді ви зможете обсмажити зерна в домашніх умовах до необхідного ступеня, відповідно до обраного рецептом.Для отримання будь-якого ступеня обсмаження готуйте кави йние зерна на сковороді, завжди тільки при самому слабкому нагріванні. Ступінь обсмажування при цьому буде залежати від тривалості процесу. Так, для середнього обсмаження тримайте зерна на гарячій сковороді 5 хвилин. Для темної - від 7 до 12 хвилин. При цьому постійно помішуйте кави йние зерна. Дайте просмаженим зернам охолонути на сковороді.
2
Далі змеліть зерна в кави Молка. За допомогою звичайної електричної кави Молка в побуті можна отримати кави дрібного, середнього і крупного помелу. У промислових умовах отримують ще й кави надтонкого помелу, який виглядає як пудра.Для отримання кави дрібного помелу підходять зерна самої темного обсмаження. Вони більш крихкі, ніж остальние.Із кави дрібного помелу варять кави по-турецьки. Для приготування напою за цим рецептом візьміть 1-2 чайні ложки дрібно-меленого кави самій темного обсмаження на 100 мл гарячої води. Насипте порошок в турку (її ще називають джезва), додайте 1 чайну ложку цукру, залийте гарячою водою і поставте турку на слабкий вогонь. Після того, як кави йная піна підніметься, знімайте з вогню. Дайте піні злегка осісти. Повторіть процес 2 рази. Після чого кави йная гуща повинна осісти і можна розливати отриманий напій в чашки.
3
З кави середньої і темного обсмаження рекомендується готувати порошок відповідно великого і середнього помола.Такой кави як не можна краще підходить для приготування в побутових електричних кави варіння і в кави йніках.Прі заварюванні в кави йніке обдайте його гарячою водою. Насипте кави з розрахунку 1-2 ч.л. на 100 мл води. Залийте окропом і дайте настоятися протягом 5-10 хвилин. Після чого розлийте в підігріті кави йние чашки.
Корисна порада
Справжня кава слід пити тільки гарячим. Холодний він втрачає свої ароматичні та смакові властивості. Іноді, при приготуванні, в каву додають такі спеції як імбир, корицю, кардамон. Подавати каву, приготовану за класичними рецептами, слід тільки в спеціальних кавових чашках. Наливати готову каву в інший посуд допускається тільки у випадку, якщо в нього додають каву, вершки і т.п.