Як відтворити файл flv.

Flash Video (FLV) стає все більш популярним і поширеним в інтернеті мультимедіа форматом. Його використовують такі корпорації, як YouTube, Google Video і MySpace. Запускати дані файли на комп'ютері можна за допомогою спеціальних кодеків для програми FFDShow.
Інструкція
1
Завантажте в інтернеті додаток FFDShow, що містить необхідний для перегляду FLV набір відеокодеков.Далее встановіть FFDShow на вашу операційну систему. Запустіть інсталятор. Виберіть мову та натисніть кнопку «Далі». Тепер ви повинні прийняти умови ліцензійної угоди FFDShow, для чого виберіть пункт «Я приймаю умови угоди» і натисніть клавішу «Далі». Тепер ви можете вибрати каталог для установки програми. Наступний екран - найбільш важливий, тому що тут вам доведеться вказати необхідний набір компонентів для установки. Переконайтеся, що вибрали його в пункті «Інтерфейс VfW», після чого натисніть «Далі».
2
Оберіть папку FFDShow в меню «Пуск», натисніть на неї і відкрийте файл «Додаткові настройки». Перегорніть екран вниз і зверніть увагу на поле «Асоціювати наступні відео формати з FFDShow». Тут необхідно вибрати варіанти FLV1 і VP5/VP6. В полі «Асоціювати наступні аудіо формати з FFDShow» виберіть MP3 (ця функція, як правило, вже включена за замовчуванням). При натисканні на кнопку «Далі» ви перейдете до екрану «Усунення проблем сумісності».
3
Встановіть можливість використання FFDShow тільки з такими програмами, як Media Player Classic і Windows Media Player. Натисніть «Далі», і відкриються подібні налаштування для аудіо. Вкажіть потрібні установки динаміків (якщо у вас є тільки 2 колонки, виберіть стереовиход). Тепер клацніть «Встановити».
4
Відкрийте файл «Налаштування відео декодера FFDShow», переконайтеся, що зліва вибрані всі необхідні налаштування для кодеків. Ви побачите список відео-форматів і необхідного для їх розшифровки програмного забезпечення. Тут також є FLV1. Клацніть по комірці поруч з ним, і ви отримаєте можливість вибору відповідного кодека.
5
Тепер FLV- файли будуть автоматично програватися додатком Windows Media Player. Якщо ні - поверніться до попередніх кроків і зробіть налаштування кодека ще раз.
FLV (Flash Video) - формат файлів для передачі відео в інтернеті. Він використовується на YouTube, RuTube, Вконтакте та інших сервісах відеохостингу. За допомогою FLV можна відтворювати як потокове відео, так і локальні файли. Adobe Flash Player розповсюджується безкоштовно в якості плагіна для різних браузерів. Крім того, формат FLV підтримують багато сучасних відеопрогравачі.
Інструкція
1
Скачайте зручний безкоштовний програвач KMPlayer з сайту виробника і розпакуйте. Запустіть установку програми, клацнувши по файлу kmp.exe. Вибирайте мову установки - англійська (English) або корейський (Korean).
2
Закрийте всі відкриті програми та натисніть Next для продовження установки. Підтвердіть згоду з умовами ліцензії на використання програми, натиснувши кнопку I Agree. У вікні Choose Components ви можете погодитися на установку компонентів плеєра за замовчуванням. Якщо не хочете, щоб програма завантажувалася автоматично разом із завантаженням системи, зніміть прапорець з пункту Start Menu. Для продовження установки використовуйте Next.
3
У наступному вікні вам потрібно буде вказати шлях для інсталяції програми. За умовчанням пропонується папка C: \ Program Files \ The KMPlayer. Якщо хочете змінити адресу, натисніть Browse і вкажіть інший шлях. Для продовження установки застосовуйте кнопку Install.
4
В останньому екрані натисніть Finish для завершення інсталяції. Якщо хочете, щоб плеєр запустився відразу після установки, не знімайте прапорець з пункту Run the KMPlayer. Вам буде запропоновано вибрати мову інтерфейсу зі списку Select Language. Після вибору натисніть «Далі». У вікні KMP Video Mode натисніть кнопку Open і вкажіть шлях до відеофайла, який хочете подивитися.
5
Щоб зберегти відеоролики у форматі FLV з популярних місць для розміщення відеофайлів на свій комп'ютер, використовуйте додаток SafeFrom.net для різних браузерів. У розділі «Як використовувати сервіс?» Перейдіть за посиланням «Користувальницькі інструменти» і скачайте додаток до вашого браузеру.
6
Після установки цього плагіна при перегляді відеороликів ви побачите кнопку «Завантажити» для збереження файлів на локальні носії. Активуйте кнопку і вибирайте дозвіл відеофайлу для скачування. У новому діалоговому вікні натисніть «Зберегти». Підтвердіть вибір, натиснувши ОК, і вкажіть шлях до папки, куди буде завантажений ролик.