Як прошити телефон samsung d880. Як перепрошити телефон samsung.

Прошивка телефону увазі оновлення програмного обеспечивания, відповідального за функціонування стільникового. Для того щоб прошити Самсунг D880, досить виконати кілька простих кроків.
Інструкція
1
У першу чергу, синхронізуйте телефон з комп'ютером. Все необхідне - драйвера, програмне забезпечення, а також дата-кабель ви зможете знайти в комплектації телефону . У разі якщо дані компоненти відсутні, потрібно знайти їх самостійно. Купуйте або замовте дата-кабель в магазині стільникового техніки. Наявність драйверів в комплекті з дата-кабелем необов'язково. Достатньо, щоб у вас на руках виявився usb-провід зі штекером, відповідним до вашого телефону.
2
Зайдіть на сайт www.samsung.com і скачайте програмне забезпечення, необхідне для синхронізації. Встановіть програму, після чого підключіть телефон до комп'ютера, використовуючи дата-кабель. Для коректної синхронізації необхідно здійснення дій саме в цій послідовності. В іншому випадку комп'ютер може не розпізнати новий пристрій з першого разу, що значно ускладнить поставлену задачу.
3
Скачайте микропрограмму, а також програмне забезпечення для оновлення прошивки телефону . Ви можете знайти їх на численних фан-сайтах сумісного, таких як samsung-fun.ru, samsungpro, ru, а також firmware.sgh.ru. Крім потрібних вам файлів, ви також можете знайти безліч інструкцій і файлів, корисних для персоналізації вашого телефону , а також контенту, адаптованого під вашу модель телефону .
4
Підключіть телефон до комп'ютера, використовуючи дата-кабель. Переконайтеся, що програмне забезпечення "бачить" ваш мобільний, після чого приступайте до оновлення мікропрограми. Перед початком процесу переконайтеся в тому, що батарея заряджена повністю, і не відключайте телефон до завершення операції. Майте на увазі, що апарат може включатися і вимикатися кілька разів, але остаточно прошивка завершиться тільки з появою відповідного повідомлення в програмі. Не використовуйте телефон для дзвінків, смс, а також за іншим призначенням до появи цього повідомлення.