Як вибрати цуценя хаскі.

Серед собаківників, початківців і вже досвідчених, набирає популярність одна з древніх порід собак, а саме - хаскі . І не випадково, адже незважаючи на свій північний характер, собаки милі і, мабуть, жодна порода не зможе зрівнятися з ними в доброті. Ось тільки купувати першого-ліпшого цуценя цієї породи все-таки не варто. До вибору здорового вихованця з необхідними вам якостями потрібно підходити ретельно.
Інструкція
1
Визначтеся в тому, з якою метою ви заводите тварина. Чи хочете виставляти його на виставках або організувати свого роду розплідник на дому. А може бути, вам просто подобаються цуценята хаскі , і вас абсолютно не цікавлять титули і родовід. Все це потрібно враховувати в першу чергу при виборі цуценя.
2
Перегляньте сайти розплідників, наявні в інтернеті, зв'яжіться з заводчиками, якщо є можливість - влаштуйте особисту зустріч. Так ви зможете з'ясувати максимум інформації про заводчиків цуценят породи хаскі у вашому місті. І запам'ятайте, що у хорошого заводчика не так просто купити цуценя, адже найчастіше на таких цуценят утворюється черга ще до їх народження.
3
Вибирайте цуценя у заводчиків, які виховують невелика кількість собак, адже це служить вірним знаком того, що ставлення до цуценя м у таких людей дійсно тепле і дбайливе. Такі цуценята будуть краще адаптуватися до нових умов і краще піддаватися дресируванню.
4
Попросіть подивитися на цуценя який не стоїть на столі, як це часто пропонують заводчики, а в природних умовах. Так ви зможете реально оцінити показники його здоров'я і розвитку в цілому. Ви можете також попросити про неодноразове приході до заводчику, це дасть можливість цуценяті звикнути до вас і не настільки трагічно переносити розлуку з батьками.
5
Майте на увазі, що цуценята хаскі вже в 8 тижнів сформовані таким чином, що досвідчений собаківник може вам точно сказати про майбутніх пропорціях і розвитку собаки. А до 3 місяців ви вже зможете оцінити поставу і рухи цуценя. В цілому варто відзначити, що основними якісними характеристиками собак породи хаскі є середній зріст, легкість рухів, м'якість шерсті, а також прекрасний баланс пропорцій тіла. Якщо ж ви помітили у цуценят яке-небудь невідповідність вищенаведеним показниками - перед вами або погано доглянуті цуценята, або цуценята, що не відрізняються чистотою породи.
Корисна порада
Вищенаведені характеристиками цуценят хаскі є лише основними, на які варто орієнтуватися при виборі. Більш детальну інформацію можна отримати у заводчиків цієї породи собак.