Як зв'язати костюм собаці. Як зв'язати маленькому собачці костюм.

Коли наближаються холоди, дбайливі господарі думають не тільки про утеплення житла і придбанні нової зимового одягу, а й про те, як забезпечити в ці суворі зимові дні комфорт свого чотириногого друга. В'язаний комбінезон для собаки стане для неї відмінним подарунком і гарантією того, що з прогулянки вона не повернеться застуджений.
Вам знадобиться
  • - 100 г мохерової пряжі;
  • - спиці №2;
  • - шнурок;
  • - кнопки-застібки.
Інструкція
1
Зніміть кілька мірок. Перша - довжина майбутнього комбінезона. Щоб її зняти, надіньте на собаку нашийник і виміряйте довжину від нашийника до хвоста. Друга - окружність шиї. Третя мірка - це об'єм грудей, виміряйте її за ліктями. Довжину рукавів для задніх і передніх лам виміряйте вже після того, як зв'яжете основну частину.
2
Зв'яжіть гумкою зразок з 40 петель і підрахуйте, скільки петель укладається 10 см в'язання. Наприклад, якщо у вас вийшло 42 петлі, то на обсяг шиї 20 см наберіть 84 повітряних петлі. Щоб комбінезон сидів на собаці краще, наберіть на кілька петель менше, адже готовий виріб з часом розтягнеться.
3
Пров'яжіть необхідну довжину горла. Потім починайте додавати петлі в два прийоми. Додавайте їх попарно, щоб не порушити малюнок в'язання. Не робіть комірець занадто довгим, 3-4 см цілком достатньо.
4
Зробіть перший ряд додавання так, щоб вийшли отвори для шнурка. Для цього робіть накид під нитку, пров'язуйте петлю, потім робіть накид над ниткою. Повторюйте цей прийом через кожні 5-6 петель. Непарні ряди пров'язуйте гумкою по малюнку.
5
Зробіть другий ряд додатків: зробіть накид, витягніть нитку з-під нитки нижнього ряду. Щоб підрахувати, скільки треба додати петель, обчисліть різницю між обсягом шиї і обсягом грудей і переведіть її в петлі.
6
вивяжіте два клини, які будуть служити отворами для передніх лап. Щоб виміряти довжину розрізів, поділіть довжину спини на три - це і буде шукана величина. Зв'яжіть наступну третину полотна. Остання третина буде являти собою «пелюстки», які будуть прикривати круп собаки і стегна.
7
Зв'яжіть рукава. Не робіть їх занадто довгими - просунути собачі лапки в довгі рукави буде дуже важко. Зазвичай в'яжуться тільки рукава для передніх лам, але ви можете зв'язати і для задніх, тільки зробіть їх трохи довше. Пришийте деталі до основної частини комбінезона.
8
Всуньте в отвори на горловині шнурок. Пришийте кнопки, щоб можна було застібати комбінезон на спині.
Корисна порада
Ця інструкція розрахована на собак дрібних порід, наприклад, чихуа-хуа. Але ви можете за тією ж схемою зв'язати і костюм для великої собакі.Во час в'язання весь час прикладайте комбінезон до собаки, щоб перевірити, як він сидить.