Як знайти сантехніка.

Самостійно виконати сантехнічні роботи досить складно. У разі поломки сантехніки або загрози затоплення сусідів виникає необхідність звернення за допомогою до фахівця. Як же знайти хорошого майстра?
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Зверніться в керуючу компанію (ЖКП, ДЕЗ, ГРЕП, РЕУ). Телефон і адреса компанії зазвичай вказаний в «Договорі управління», який укладається між власниками квартир і керуючою компанією (КК). Якщо ви втратили договір, то зверніть увагу на оголошення, вивішені біля дверей під'їзду, на першому поверсі і в ліфті. Найчастіше в них вказані контактні номери КК. Також поспрашивайте літніх мешканців будинку - зазвичай вони знають номер телефону диспетчерської КК.
2
Якщо сантехнік знадобився вночі або у вихідний день, зверніться в аварійну службу побуту. Номер служби можна дізнатися в довідковій службі міста.
3
Спробуйте знайти сантехніка в інтернеті. Наберіть в рядку пошуку «виклик сантехніка " і вкажіть своє місто. Уважно вивчіть всі оголошення. Якщо вам дозволяє час, зателефонуйте за кількома номерами, поговоріть з фахівцями, дізнайтеся, яку ціну вони зажадають за надані послуги. З'ясуйте, чи є у майстрів ліцензія на проведення сантехнічних робіт.
4
Для того щоб знайти сантехніка для планових робіт, таких як заміна кранів, постановка лічильників і т.д. створіть тему в місцевому форумі з проханням порекомендувати хорошого фахівця. Крім номерів телефону, ви отримаєте відгуки про роботу майстра.
5
Зверніться в магазин, що торгує сантехнікою і комплектуючими деталями. Продавці-консультанти в цих магазинах зазвичай знайомі з постійними клієнтами і зможуть порадити вам професіонала.
6
Якщо у вас є знайомі в будівельних компаніях, зателефонуйте до них або самостійно спробуйте звернутися в будь-яку компанію. Забудовники постійно мають справу з різними майстрами. В процесі роботи у них складається власна думка про розцінки, якість виконаних робіт та професіоналізмі найнятих фахівців. Можливо, вони поділяться з вами номером гарного сантехніка .