Як зробити html сторінку.

Створення сайту - процес досить виснажливий. Тому багато початківці будівельники сайтів використовують движки або кажучи строгим мовою CMS. Але настає час, коли користувач починає цікавитися, як, же влаштований світ сайтів, як вони створюються. І перші спроби самостійної верстки сайту починаються зі створення html сторінки.
Вам знадобиться
  • 1) Програма блокнот
  • 2) Основи HTML
Інструкція
1
Основа сайту - html документ. Зазвичай він називається «index.html». У ньому задаються основи сайта, блоки, таблиці та інше. Відкриваємо програму блокнот. Вводимо наступний код:. Після цього прописуємо основний тег сторінки «html», і не забуваємо його закрити. Все, що перебувати між цим тегом - і буде html сторінкою.
2
Наступним кроком ми створюємо шапку сторінки. Прописуємо закривається тег «head». Все, що перебувати між ним, не буде відображатися на сторінці. Тут ми будемо прописувати назва сторінки, мета теги, прив'язку до css файлам, ява скрипти.
3
Даємо назву нашій сторінці. За це відповідає тег «title». Прописуємо його між тегами «head». «Title» є закривається тегом, тому між ними двома прописуємо ім'я створеної сторінки. Після цього прописуємо основні мете теги. І робимо прив'язку (якщо потрібно) до таблиць стилю. За це відповідає наступний код:. З тегом «head» закінчено.
4
Приступаємо до створення тіла документа. Все, що прописано в тілі документа, буде відображатися користувачам, які відвідують вашу сторінку. Прописуємо тег «body». Потім приступаємо до створення тексту на сторінці, вставки об'єктів (тег «object»), таблиць («table»).
5
Необхідним елементом сторінки є посилання. Тег салки «а», потрібно використовувати спільно з атрибутом «href», якому присвоюємо значення: повний шлях посилання на джерело. Якщо джерело посилання знаходиться на тому ж сервері, що і сторінка, то в присвоюєтьсязначення можна прописати тільки назва сторінки джерела. Для того, щоб зробити посилання кольоровими, задаємо тегом «body» наступні атрибути: «link» (колір посилання), «vlink» (колір посилання, після того як по ній вже пройшли), «alink» (колір в момент натискання посилання) .
6
Для роботи з текстом використовуємо тег «p», для позначення параграфа. Тег «H», які приймається в шести значеннях, від великого до дрібного, для позначення заголовка. Тег «font», для завдання шрифту. Вирівнювання можна задати за допомогою атрибута «align». Після закінчення створення тіла документа, закриваємо тег «body». Html сторінка готова.
Зверніть увагу
Будьте уважні при роботі з кодом. Основні помилки пов'язані з неуважністю при створенні коду. Слідкуйте за тим, щоб теги, які є закриваючими, були закриті.
Створення власного веб-сайту не здасться таким складним, яким здається на перший погляд, якщо розібратися в основах мови HTML і створити найпростішу веб- сторінку в звичайному блокноті, який є на кожному комп'ютері. Саме з створення HTML-сторінок в блокноті все веб-програмісти починали вчитися сайтобудуванню, і ви теж можете освоїти цю нескладну науку.
Інструкція
1
Тег є основним тегом вашого сайту - всередині нього міститься весь прочий код, що становить вашу веб- сторінку . Завершення коду позначається закриває тегом .
2
Збережіть текстовий документ, але не в текстовому форматі, а в форматі html - при збереженні перейменуйте файл в index.html. Відкрийте отриманий файл за допомогою будь-якого браузера - ви побачите порожню сторінку , на якій буде надрукований заголовок сайту, введений вами в попередньому кроці.
3
Тепер ви в будь-який момент можете відкрити створений файл за допомогою блокнота і продовжити редагувати його код для подальшого наповнення сторінки. Вивчіть основні html-теги для форматування сторінки. Тег використовуйте для перенесення тексту на рядок нижче, а тег і використовуйте для визначення заголовка сторінки. Важливим тегом є - в ньому має міститися тіло документа.
4
Отже, створивши базу сторінки, починайте заповнювати її текстом. Візьміть будь-який текст, який ви хочете вставити на сайт, скопіюйте його і вставте відразу після тега в документ. Збережіть файл.
5
Тепер отформатируйте текст - розбийте його на абзаци за допомогою тега

і вирівняйте його за допомогою параметра align зі значеннями left, center, right, justify. За замовчуванням всі тексти в HTML вирівнюються по лівому краю. Деякі особливо важливі моменти і заголовки виділіть жирним шрифтом, уклавши частина тексту в теги . Для того щоб зробити текст похилим, укладіть його в теги .

6
Для того щоб сторінка виглядала яскравіше і привабливіше, доповніть текст будь-яким зображенням. Виберіть підходящу картинку або фотографію, зменшіть її в будь-якому редакторі і збережіть в папці з файлами для майбутнього сайту. Введіть тег в те місце коду, де повинна розташовуватися ілюстрація. Замість picture введіть повне ім'я вашої збереженої картинки. При бажанні вирівняйте зображення з допомогою вже описаного вище параметра align. Збережіть документ і відкрийте його в браузері, щоб переконатися, що зображення і текст відображуються на сторінці.