Як привітати з китайським Новим роком.

Зустріч Нового року за китайським календарем відповідає настанню першого місячного місяця року і триває протягом 15 днів. В цей період відзначається наступ весни і позбавлення від напастей минулого року, саме тому китайський Новий рік називають Святом Весни. За давньою легендою, в цей час вдавалося вигнати злого дракона, пожирав людей в першу ніч весни.
Інструкція
1
Китайська традиція зустрічі весни не передбачає будь-яких великих предметних подарунків, завжди перевага віддається грошам. Тому для поздоровлення з китайським новим роком приготуйте невеликий червоний конверт, краще з ієрогліфами побажання здоров'я, благополуччя, щастя, і покладіть в нього гроші. Грошей може бути небагато, проте сума ні в якому разі не повинна містити цифру чотири. Цифра 8 співзвучна слову «багатство», а звучання слова «чотири» співзвучне зі словом «смерть».
2
Якщо ви все-таки даруєте подарунки, то постарайтеся вибрати щось парне. Цим ви покажете господареві, що бажаєте йому щастя і гармонії в родині.
3
Коли ви зберетеся йти вітати з Святом Весни, візьміть з собою пару мандаринів. Їх назва близько з вимови слову золото, а значить, вони символізують удачу і благополуччя. Взагалі в китайській культурі дуже багато символіки зі світу природи, що відбиває життя людей у всіх її проявах, тому потрібно бути дуже акуратним в плані вибору будь-яких предметів для подарунків.
4
Так само важливо знати, що на Свято Весни необхідно одягатися в нову, спеціально куплену для цього одяг. На відміну від європейської трактування китайського нового року, зустріч весни не асоціюється з кольором тварини, що символізує наступаючий рік. Традиційними кольорами вважаються червоний і золотий.
5
Під час привітання візьміться за руки і обов'язково скажіть: «Вітаю, бажаю багатства і процвітання!» Або «Так буде ваше життя повне щастя і радості!». Не забувайте, що протягом святкування зустрічі весни, можна говорити тільки про добрих і благочестивих справах.
6
Якщо ви запрошуєте в свій будинок на зустріч весни, обов'язково напередодні свята зробите в домі саму ретельне прибирання - все має блищати чистотою. В інтер'єрі повинно бути якомога більше червоних відтінків і запасіться засобами створення шуму: хлопавки, петарди, тріскачки - нечиста сила боїться червоного кольору і шуму.