Як зняти патрон перфоратора. Як обробити кухню.

Якщо з часом ви стали звертати увагу на те, що свердло перфоратора початок провертатися, а зубчастий обід рухається з великими труднощами, необхідно провести заміну патрона перфоратора . А як це зробити? Спробуємо розібратися.
Інструкція
1
Для початку поговоримо трохи про самих патрона х. Їх існує 3 види: кулачковий, цанговий SDS і швидкозажимний. Традиційно для перфораторів використовують кулачкові патрони - в них свердло закріплюється за допомогою ключа. Швидкозатискний патрон не передбачає наявності ключа. Швидкозажимні патрони можуть бути двох видів: одногільзовий і двугільзовие. Перші більш прості в обігу, так як міняти свердло буде дуже просто. Цанговий SDS-патрон також досить зручний в плані зміни свердла - для цього потрібно лише повернути патрон.
2
Тепер безпосередньо про те, як зняти патрон з перфоратора . Зазвичай патрон закріплюється за допомогою шпинделя, хоча зустрічаються випадки, коли він закріплений гвинтовим стрижнем. Для того щоб відкрутити гвинт, відкрийте затискної патрон і скористайтеся викруткою. Якщо патрон сидить дуже міцно і ніяк не піддається, візьміть молоток і постукайте їм по голівці гвинта, а потім знову спробуйте відкрутити його викруткою (зазвичай це допомагає). Коли ви почнете обертати шпиндель, з ним разом буде обертатися і патрон, тому просто притримуйте патрон за допомогою ключа або ж затисніть його в лещата, оснащені пластиковими губками.
3
Звичайно, може вийти так, що у вас при собі не буде зрізів під ключ для того, щоб зняти патрон. Тоді спробуйте зняти кришку перфоратора і постарайтеся зафіксувати шпиндель всередині дриля. Даний метод набагато складніше, але їм також можна скористатися в домашніх умовах.
4
Заміна патрона перфоратора Визначтеся, який саме патрон вам необхідний; наприклад, якщо ви досить часто міняєте свердло або інші насадки, купите патрон; якщо ви використовуєте великі свердла, є сенс придбати ключовий патрон. Під час операції по заміні зніміть старий патрон, попередньо відкрутивши гвинт, і вставте на його місце новий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xrfxPGuf22o