Як з'єднати два комп'ютери adsl. Як підключити adsl модем до комп'ютера.

Для підключення до однієї абонентської лінії стандарту ADSL декількох комп'ютерів служить спеціальний прилад - модем-роутер. У корпусі розміром з записну книжку поміщається, по суті, мініатюрний сервер, що працює під управлінням Linux.
Інструкція
1
Придбайте будь модем-роутер стандарту ADSL.
2
Якщо в комп'ютерах , які ви збираєтеся підключати до модему-роутера, відсутні мережеві карти, встановіть їх. Деякі ОС можуть зажадати установки драйверів мережевих карт.
3
У разі якщо комп'ютери раніше підключалися до звичайного ADSL-модему (без роутера) по черзі, видаліть з них будь-яке програмне забезпечення, призначене для реалізації протоколу PPPoE (Point-to-Point Protocol over Ethernet). Цю функцію візьме на себе модем-роутер.
4
На обох комп'ютерах включите автоматичне отримання IP-адреси за стандартом DHCP. Спосіб включення цієї функції залежить від того, яка на машині встановлена ОС.
5
Виготовте два так званих «прямих» Ethernet-кабелю потрібної довжини. У такого кабелю стандарт розташування провідників (A або B) однаковий в обох штекерах.
6
Підключіть обидва комп'ютера до модему-роутера такими кабелями.
7
Шнур, що йде від сплиттера до старого ADSL-модему, переставте у відповідну розетку модему-роутера. Ні в якому разі не намагайтеся підключити його до будь-якого з Ethernet-роз'ємів. Пам'ятайте, що спліттер потрібен все одно, і спосіб його підключення не змінюється.
8
Увімкніть модем-роутер.
9
Якщо ви придбали роутер, що був у вжитку, скиньте його налаштування, натиснувши звичайної авторучкою на особливу заховану кнопку.
10
Включіть обидва комп'ютера. Дочекайтеся автоматичного отримання ними локальних IP-адрес.
11
На одній з машин запустіть будь-який браузер. Введіть в адресний рядок IP-адреса роутера: 192.168.1.1.
12
На екрані з'явиться веб-інтерфейс конфігурації роутера. Введіть у форму логін і пароль за замовчуванням: Логін: adminПароль: admin.
13
Тут же змініть пароль на будь-який інший, складний.
14
Вийдіть з веб-інтерфейсу і переконайтеся, що тепер старий пароль не діє, а новий діє. Знову увійдіть в веб-інтерфейс.
15
Знайдіть у веб-інтерфейсі форму введення даних, наданих провайдером. Введіть їх і збережіть.
16
Натисніть на кнопку виходу з веб-інтерфейсу.
17
Вимкніть модем-роутер і знову увімкніть. Дочекайтеся, поки на ньому почне світитися світлодіод Internet.
18
Переконайтеся, що доступ до інтернету став можливий з двох комп'ютерів одночасно.