Як налаштувати повноекранний режим.

«Повноекранний» називають такий режим роботи додатку, в якому відсутні атрибути його вікна - рамки по краях, смуги прокрутки, службові меню і т.д. Найчастіше цей спосіб відображення вмісту вікна використовується в іграх, в відеоплеєра та інших додатках, які ставлять на меті створити максимальний, наскільки це можливо в рамках монітора, ефект присутності.
Інструкція
1
Якщо додаток (наприклад, гра) запускається за допомогою ярлика на робочому столі, то для того, щоб змусити її запускатися в повноекранному режим е, спочатку клацніть по цьому ярлику правою кнопкою махай. У контекстному меню виберіть пункт "Властивості". Якщо додаток ви запускаєте через головне меню на кнопці «Пуск», то клацнувши цей рядок меню правою кнопкою, знайдете точно такий же пункт. Він відкриває вікно властивостей на вкладці «Ярлик», де вам потрібен список, що випадає поруч з написом «Вікно» - за умовчанням в ньому вибрано значення «Звичайний розмір вікна». Розкрийте цей список і клацніть рядок "Розгорнуте на весь екран», а потім натисніть кнопку «OK» для збереження внесених змін.
2
У різних відеоплеєра настройка повноекранного режим а організована по-різному. Наприклад, в додатку The KMPlaer для вибору одного з варіантів повноекранного відображення треба розкрити контекстне меню клацанням правою кнопкою миші по екрану. В розділ «Відображення» цього меню поміщені різноманітні настройки формату екрану, серед яких три регулюють його в повноекранному режим е. Цим пунктам призначені гарячі клавіші, якими можна користуватися для перемикання варіантів повноекранного режим а в процесі перегляду.
3
Використовуйте відповідний пункт в меню, якщо треба перейти в повноекранний режим відображення сторінок в браузері. Цей пункт може бути названий по-різному. Наприклад, в Opera це рядок «На весь екран» в розділі «Сторінка»; в Internet Explorer вона названа так само, але поміщена в розділ «Вид»; в Mozilla Firefox - теж в розділ «Вид», але названа «Повноекранний режим »; а в меню Google Chrome є тільки піктограма без назви, поміщена в рядок масштабування сторінки. Ви можете використовувати і гарячу клавищи F11 - вона виконує операцію перекладу в повноекранний режим відображення практично у всіх типах браузерів. Щоб повернутися до нормального віконний режим натисніть цю клавішу повторно.