Як створити свій поштовий ящик безкоштовно. якщо ти створюєш свою поштову скриньку це безкоштовно.

В епоху інтернету завести електронну поштову скриньку стало набагато легше, ніж користуватися фізичної домашньої поштою. Будь-який бажаючий, підключившись до мережі інтернет, може створити безмежну кількість безкоштовних поштових скриньок на будь-якому вподобаному сервісі електронної пошти.
Інструкція
1
Найпопулярніші поштові сервіси в світі - Yahoo !, Google Mail (Gmail), AOL Mail, MSN Hotmail; в Росії - Рамблер, Яндекс.Почта і Mail.ru. Реєстрація в поштових сервісах абсолютно безкоштовна, крім спеціальних сервісів з привілейованими опціями і для різних корпоративних кліентов.Обично реєстрація поштової скриньки займає не більше п'яти хвилин. На всіх сервісах етапи реєстрації схожі, міняється тільки інтерфейс і деякі деталі. Розглянемо на конкретному прикладі реєстрацію в міжнародному сервісі електронної пошти Google Mail і вітчизняному Яндекс.Почта.
2
Google Mail: Зайдіть на сайт http://gmail.com. Праворуч на екрані ви побачите кнопку «Створити акаунт» - натисніть ее.В формі створення e-mail вкажіть ваші дані: ім'я, прізвище, бажаний логін. Логін складатиме першу частину вашої електронної адреси - login@gmail.com. Після цього придумайте пароль довжиною не менше 8 символів, підтвердіть его.Далее потрібно ввести такі дані, як секретне питання і відповідь на нього, встановити настройки головної сторінки, вибрати місце розташування і ввести код перевірки з картинки. Після завершення всіх дій натисніть кнопку «Я приймаю умови. Створіть мій акаунт »внизу екрану. Поштова скринька створений.
3
Яндекс.Почта: Зайдіть на сайт http://mail.yandex.ru. По центру екрану, трохи нижче форми входу в пошту, ви побачите синю посилання «Заведіть пошту на Яндексі». Натисніть на нее.На новій сторінці введіть своє ім'я, прізвище і бажаний логін, який стане частиною вашого e-mail. Після того, як Яндекс перевірить логін на можливість його вибору, натисніть «далі» .На наступній сторінці придумайте пароль і введіть його в поле для пароля, а також підтвердіть пароль в наступному полі. Виберіть секретне питання і введіть відповідь на нього. За бажанням, пошту можна прив'язати до іншого e-mail та номером телефона.Введіте капчу, поставте галочку навпроти «Я приймаю умови Угоди» і натисніть кнопку «Зареєструвати» внизу екрану. Вітаємо, ваша пошта на Яндексі створена.