Як вилікувати жовч.

Функціональні розлади рухових функцій жовчного міхура і позапечінкових проток називається дискінезією жовчного міхура і жовчовивідних шляхів. Розрізняють гіпертонічну і гіпотонічну форму дискінезії. У першому випадку відбувається слабке скорочення жовчного міхура, що приводить до витікання з нього жовчі. У другому варіанті скорочений міхур не виділяє жовч . Причиною захворювання є перенесені інфекції, захворювання внутрішніх органів, порушення функцій центральної нервової системи, порушення режиму харчування та ін.
Вам знадобиться
  • - трава споришу;
  • - квітки ромашки аптечної;
  • - кора жостеру;
  • - звіробій звичайний;
  • - квітки цмину піскового;
  • - корінь ревеню;
  • - трава деревію звичайного;
  • - трава чистотілу;
  • - трава перстачу гусячої;
  • - лист м'яти перцевої.
Інструкція
1
Візьміть по 4 частини квіток безсмертника і звіробою звичайного, 3 частини трави споришу, 1 частина квіток ромашки аптечної, 2 частини кори крушини, подрібнивши всі компоненти, перемішайте. 4 столові ложки лікарського збору залийте літром холодної води на ніч. Вранці довівши до кипіння, кип'ятіть 7-9 хвилин. Потім остудіть і процідіть. Вранці натщесерце випийте 250 мл відвару, залишки розділіть на 4 рівних порції і приймайте протягом дня через півгодини після їди.
2
Візьміть 1 частина кореня ревеню, 3 частини безсмертника, 4 частини трави деревію, подрібнивши всі інгредієнти, змішайте. 1,5 столових ложки збору залийте 200 мл окропу, поставте на годину в тепле місце, потім відфільтруйте. Пийте по 180 мл на ніч. Курс лікування - 21 день. Через 3-4 місяці повторіть курс лікування.
3
Гіпертонічна форма зі спазмами дискінезії жовчних шляхів ефективно лікується наступним фітосборов. Візьміть в рівній пропорції траву чистотілу, перстачу гусячої і лист м'яти перцевої. 1,5 столових ложки подрібненого трав'яного збору залийте склянкою гарячої води, доведіть до кипіння на повільному вогні і поставивши на водяну баню, настоюйте 30 хвилин. Потім відфільтруйте і доведіть об'єм настою до початкового. Приймайте по 1 склянці гарячого настою на день. Курс лікування - 3 тижні.
Зверніть увагу
Найчастіше дискінезія жовчного міхура супроводжується болями в правій лопатці, плечі, серцебиттям, болями в серці, нудотою, блювотою, закрепами, порушеннями сну і головними болями. При цьому не спостерігається збільшення ШОЕ, лейкоцитозу, підвищення температури.
Корисна порада
При дискінезії рекомендується самомасаж живота, лікувальна фізкультура і дихальна гімнастика, яка значно змінює внутрішньочеревний тиск.