Як визначити термін будівництва.

Строки будівництва легко визначаються відповідно до вимог СНиП 1.01.03-85 «Норми тривалості будівництва і зачепила в будівництві підприємств, будівель і споруд », що знижує розбіжності між підрядником і замовником.
Інструкція
1
Вивчіть всі вихідні дані, прикладені до проектно-кошторисної документації. Порівняйте об'єкти аналогічні даному виду будівництва, і ви приблизно зорієнтуєтесь в термінах, враховуючи підготовчий і основний етапи монтажу.
2
Ніколи не забувайте про підготовчі заходи. Це і будівництво зовнішніх під'їзних доріг, і розчищення будівельних майданчиків, знесення будівель і споруд, і забезпечення будови необхідними засобами комунікації, такими як вода, освітлення, теплопостачання для робітників, організація поставки конструкцій та обладнання.
3
В основний період будівництва входять загальнобудівельні та налагоджувальні роботи. Повна тривалість самого будівництва визначається здачею в експлуатацію готового об'єкта. При застосуванні нової технології будівництва, яка не має аналогів у світі або у важкодоступних районах країни, терміни будівництва визначаються на основі укрупненого мережевого графіка.
4
Для визначення строків будівництва врахуйте нормативну тривалість будівництва, нормообразующий показник. Будівництво комплексів будівель передбачає розрахунок терміну зведення кожної споруди окремо.
5
Враховуйте кліматичні свідчення району будівництва, кількість опадів і температуру повітря. Якщо введення будівлі в експлуатацію планується на зимовий період, то про перенесення термінів не може бути й мови.
6
Будівництво житлових будинків увазі також благоустрій території, підведення всіх видів інженерних мереж. Робота повинна вестися в дві зміни робітників і будівельної техніки.
7
Усі розрахунки за термінами будівництва не повинні шокувати своєю швидкістю реалізації проекту. Всі накладки з постачанням будівельного матеріалу повинні бути враховані, обговорені з організаціями.