Як переробити тип файлу. Як швидко перекодувати mkv.

Тип файлу операційна система визначає по розширенню його назви - так називаються заключні знаки імені файлу, які розміщуються правіше останньої точки в назві. У налаштуваннях ОС відображення цієї частини назви файлу відключено за замовчуванням, тому для зміни розширення, а з ним і типу файлу, треба спочатку включити в настройках системи його відображення.
Інструкція
1
Запустіть компонент «Властивості папки» вашої операційної системи. Якщо ця система - Windows 7, то достатньо розкрити головне меню на кнопці «Пуск», ввести пошуковий запит «Властивості папки» і клацнути по посиланню з такою ж назвою в результатах пошуку. У разі використання ОС Windows Vista слід в меню на кнопці «Пуск» вибрати рядок «Панель управління», потім перейти по посиланню «Оформлення та персоналізація» і клацнути по посиланню «Властивості папки». В ОС Windows XP посилання на запуск Панелі управління поміщена в розділ «Налаштування» головного меню на кнопці «Пуск». Запустивши панель, виберіть розділ «Оформлення і теми», в якому натисніть на посилання «Властивості папки».
2
Незалежно від використовуваної версії ОС Windows перейдіть на вкладку «Вид» і в списку установок під заголовком «Додаткові параметри» відшукайте рядок «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Позначку в чекбоксі цього рядка треба зняти, а потім натиснути кнопку «OK», щоб зафіксувати вказівку системі відображати розширення в іменах файлів.
3
Закрийте Панель управління і перейдіть до файлу, розширення якого треба змінити. Виділіть її та натисніть f2 або клацніть правою кнопкою миші і в випадаючому контекстному меню виберіть команду «Перейменувати». Провідник включить режим редагування назви файлу, виділивши всі назву. Натисніть клавішу End, щоб перемістити курсор до останнього символу і змініть розширення, розташоване після точки. Натисніть клавішу Enter, щоб зберегти зміна в розширенні файлу.
4
Якщо файл, назва якого ви намагаєтеся змінити, в цей час використовується операційною системою або яким-небудь з додатків, то ви отримаєте повідомлення про помилку. Закрийте блокуючу файл додаток і повторіть спробу.