Як продати товар в інтернеті. Як скласти бізнес план ательє.

Серед інших можливостей інтернет надає користувачам безліч сервісів для продажу будь-яких речей. Здійснити такий продаж зовсім не важко, благо, в пошуку клієнтів допомагає сама мережа.
Інструкція
1
Якщо ви знаєте ціну свого товару і саме за неї хочете його продати, розмістіть оголошення на сервісі www.avito.ru. Вкажіть ваші контактні дані і чекайте повідомлень від потенційних покупців. Найкраще залишіть контактний телефон, а не тільки можливість зв'язку через сайт - більшість потенційних покупців відмовляться від покупки, якщо не отримають можливість негайно зв'язатися з продавцем. Процедура максимально проста: созвонились, зустрілися, продали товар. Сервіс дійсно популярний - хороші пропозиції можуть з'явитися протягом декількох годин.
2
Якщо ви хочете продати свій товар за максимально можливу ціну, має сенс використовувати інтернет-аукціони (наприклад - www.molotok.ru). Виставте початкову ціну, вкажіть час торгів і слідкуйте за підвищенням ціни. Відвідувачі ваших торгів зможуть або запропонувати ціну вище, або відразу купити товар за завищеною ціною (кнопка "купити зараз"). Після такої експрес-покупки (або після закінчення торгів) ви зв'язуєтеся з покупцем (вже, як правило, електронною поштою) і домовляєтеся про обмін грошей на товар.
3
Якщо ваш товар специфічний і може бути цікавий фахівцям або цінителям, має сенс запропонувати його на форумах відповідної тематики, на більшості з яких (принаймні, на великих) є розділ купівлі та продажу. Просто розмістіть оголошення в профільному розділі форуму, не лінуйтеся відповідати на уточнюючі питання і, рано чи пізно, продасте свій товар за адекватну ціну.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HRIY0CtI15I