Як плавити сталь. домашня плавка сталі.

Все частіше чоловіки замислюються про те, як можна плавити сталь в домашніх умовах. Це цілком можливо, якщо добре все обдумати і створити своїми руками спеціальну піч не для легкоплавких матеріалів, а саме для сталі.
Інструкція
1
Придбайте нагрівальні елементи, спробуйте створити піч самостійно. Це істотно заощадить ваш бюджет і принесе задоволення від виконаної роботи. Єдина проблема, з якою ви можете зіткнутися, це регулювання температури, але і без нього цілком можна обійтися, якщо повністю контролювати процес плавлення.
2
Відведіть для плавлення сталі спеціальне місце, яке не принесе нікому шкоди. Це може бути гараж, якщо в ньому достатньо місця для розміщення вашого обладнання. При використанні саморобних горнів на вугіллі та солярці не забудьте організувати теплоізоляцію і піддувши повітря. Для теплоізоляції прекрасно підійде шамот.
3
Для простого проведення часу, без серйозних намірів, спробуйте створити невелику піч для варіння, а не для повноцінного плавлення. Як правило, це займає багато часу і сил.
4
Пам'ятайте, залежно від складу стали залежить і температура плавлення. Для початківців це може виявитися проблематично, але з часом, з накопиченням досвіду, ви навчитеся правильно витримувати час і визначати готовність стали до подальшої роботи над нею. Зі шкільного курсу фізики ви повинні знати, що приблизна температура плавлення сталі складає 1300-1400 градусів, що характеризує сталь як тугоплавкий матеріал.
5
При нагріванні сталь стає м'якою і втрачає міцність. Тому процес плавлення характеризує якість даної сталі. Для нагріву стали до необхідної температури необхідно в піч ввести додаткове тепло за допомогою регенераторів. При електроплавильним способі використовують електроенергію.
6
В індукційних тигельних печах використовуйте будь скрап. Додавайте шлаки, вони покращують активність плавлення. Обов'язково стежте за показаннями приладом, при необхідності режим плавлення змінюйте на більш щадний.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HiiJCq0dgrE
Чудові властивості сірки були відомі з найдавніших часів. Колись сірку запалювали при різноманітних церемоніях і для інших релігійно-містичних цілей. Потім її стали використовувати як сировину для різних хімічних виробництв. Її служба людству почалася набагато раніше, ніж вона з'явилася в знаменитій таблиці Менделєєва під шістнадцятим номером.
Інструкція
1
Великі скупчення самородної сірки практично не зустрічаються в природі. Зазвичай її добувають з сірковмісних руд. Здавна існувало кілька способів видобутку: термічні, фільтраційні, пароводяні, центрифугальні і екстракційні. Найстаріші з них - термічні, батьківщиною методу стала Італія. У Неаполітанському королівстві ще в XVIII в сірку плавили в «сольфатари» - купах. До теперішнього часу італійці плавлять сірку в калькаронах »- примітивних печах. Але такий спосіб важко називати результативним: сірку плавлять за допомогою тепла, отриманого за допомогою спалювання частини видобутого речовини.
2
Пароводяні методи також були винайдені в Італії. Суть в наступному: сірка плавиться і відокремлюється від породи під тиском водяної пари. Після нетривалого відстою сірка зливається, а залишилася рідина, що містить речовину, знову надходить в обробку. Цей метод інакше називається автоклавним на честь апарату, в якому і відбувається під тиском нагрівання. Він використовується в багатьох країнах, у тому числі і в Росії. Самостійно добувати сірку можна різними способами, залежно від умов залягання сірковмісних порід.
3
Найдавніший спосіб. Вкопати в землю горщик з плоским дном, зверху поставте ще один горщик з дном, в якому є отвір. У верхній горщик укладіть шматки серосодержащей породи, вниз - великі, зверху - поменше. Обов'язково залишайте порожнечі для тяги. Підпаліть породу. Під дією температури сірка розплавиться і стече в нижній горщик.
4
Метод Фраша. Придатний для видобутку сірки, що залягає на значній глибині. Встановіть дві труби в свердловину таким чином, щоб вийшла установка «труба в трубі». В отвір між трубами подайте гарячу воду. Під дією температури сірка почне плавитися і підніматися по тонкій трубі. Для того щоб сірка інтенсивніше піднімалася на поверхню, можна помістити в простір між трубами ще одну тонку трубку для подачі стисненого повітря.
5
Є любителі, які добувають сірку , очищаючи сірникові голівки. Це потрібно для влаштування саморобних «вертушок» або феєрверків. Проте варто відзначити, що у складі сірникової головки самої сірки лише 4,2%. Також сірникова головка містить бертолетову сіль, свинцевий сурик, хромпик, цинкові білила, мелене скло і кістковий клей.