Як підвести очі, щоб вони здавалися більше. Як фарбувати очі.

Ідеальні, гарної форми очі - мрія будь-якої жінки. У житті ми нерідко соромимося своєї зовнішності, постійно бачимо недоліки. За допомогою правильного макіяжу можна кардинально змінити форму очей, але зробити їх візуально більше цілком можливо.
Інструкція
1
Якщо у вас маленькі або вузькі очі , запам'ятайте: повна обведення очей вам категорично забороняється. Обводячи олівцем очі знизу і зверху, ви візуально зменшуєте очі . Якщо ви любителька стрілок на очі х, малюйте її лише на верхній лінії росту вій, а нижню повіку залишайте. Також за допомогою олівця можна збільшити очі , якщо обвести повністю верхню лінію і на 1/3 від зовнішнього кута - нижню. Така підводка не тільки зорово збільшить очі , а й збільшить відстань між очі ми, якщо вони близько посаджені.
2
Деякі наносять підводку не вздовж нижньої лінії росту вій, а трохи нижче. За допомогою такого «оптичного обману» очей розширюється. Але такий вид підводки на любителя, в основному він застосовується для сценічного гриму.
3
Важливий для зорового збільшення очей і сам колір підводки. Можна обійтися і без олівця і просто нанести по контуру очі світлі тіні: білі, бежеві, сріблясті. Це вже додасть очі м виразність. Якщо основний колір підводки темний, обов'язково освітлити олівцем або тінями внутрішній кут очі . Ваші очі миттєво стануть більше. Для більшого ефекту можна повністю підвести світлим олівцем нижню повіку уздовж росту вій або до середини століття. Також збільшити очі можна використовуючи туш на верхні вії. Нижні вії залишають не профарбованих і обов'язково підводять нижню повіку світлим олівцем.
4
Крім підводки очей, можна підвести і брови. Якщо накласти світлий тон уздовж нижньої лінії брів, ваші очі також стануть візуально більше.
5
Взагалі, якщо вас турбує розмір очей, крім підводки потрібно продумати і колір тіней. Щоб збільшити очі , потрібно наносити макіяж наступним чином: зовнішній кут темний, середина світліше і внутрішній кут обов'язково світлий. Такий вид макіяжу стандартний і підходить практично до всіх форм очей.
Уже за часів Стародавнього Єгипту жінки активно користувалися мистецтвом макіяжу, щоб зробити свою зовнішність більш яскравою і привабливою. І, звичайно ж, особливий акцент робився на створенні виразних очей. Актуально це і по сей день. Сучасні візажисти пропонують безліч різних прийомів для макіяжу очей, але, мабуть, найбільшого ефекту можна домогтися, підбивши стрілки . За допомогою них ваші очі стануть яскравішими, придбають нові обриси і будуть привертати увагу оточуючих. Тим більше, що стрілки знову знаходяться на піку моди.
Вам знадобиться
  • - олівець для повік;
  • - рідка підводка;
  • - підводка-фломастер.
Інструкція
1
Найпростішим інструментом для створення стрілок є олівець для повік. З його допомогою підвести красиві стрілки зможуть навіть початківці модниці. Візьміть олівець потрібного кольору, закрийте одне око і злегка натягніть шкіру верхньої повіки в сторону скроні.
2
Потім невеликими акуратними штрихами наносите стрілку вздовж лінії росту вій, починаючи від внутрішнього краю століття. Уникайте незакрашенних ділянок між стрілкою і віями, такий макіяж буде виглядати неакуратно.
3
Точно та кже підведіть стрілку і на нижньому столітті, якщо це необхідно. Щоб олівець легше наносився, можна перед його використанням злегка припудрити повіки. Як правило, лінія стрілки , нанесеною олівцем, виходить злегка розмитою. Такі стрілки рекомендуються для денного макіяжу, тим більше що невеликі огріхи легко усунути, розтушувавши стрілку пензликом для тіней.
4
Для створення вечірнього макіяжу і більш виразних стрілок використовуйте рідку підводку для очей. Однак не забувайте, що така підводка вимагає певних навичок макіяжу. Якщо ви новачок, потренируйтесь перед тим, як наносити макіяж для урочистого випадку. Приступаючи до підведення стрілки за допомогою рідкої підводки, знайдіть зручне і тверде становище для руки, щоб в подальшому отримати чітку і рівну лінію.
5
Злегка прикрийте очей і наносите стрілку невеликими мазками, щоб надалі з'єднати їх в одну лінію. Намагайтеся початкові штрихи робити тонше, інакше після виправлення гріхів, стрілка вийде дуже товстою. Розтягувати шкіру століття не потрібно, т.к. в іншому випадку стрілка вийде «гармошкою».
6
Компромісним варіантом між рідким підведенням і олівцем є підводка-фломастер. Вона поєднує в собі легкість нанесення і чіткість створюваної лінії. Користуватися їй необхідно так само, як і рідким підведенням, але цей процес вимагає менше художніх навичок і буде під силу навіть початківцям.