Як зробити пресформ.

Коли потрібно виготовити багато однакових предметів, наприклад, партію деталей на виробництві або зброї для армії солдатиків при моделюванні, стає ясно, що без спеціальних прес-форм не обійтися. Є відпрацьовані способи їх виготовлення. Якісно зроблена в домашніх умовах прес-форма дозволяє отримати близько сотні копій.
Вам знадобиться
  • - машинне масло;
  • - скальпель або скульптурний ніж;
  • - двокомпонентний грін-штафу для виготовлення форми;
  • - епоксидна смола або скульптурна замазка.
Інструкція
1
Спочатку підберіть тверді пластикові коробочки, підходящі за обсягом для копируемой деталі. Потрібні такі, щоб вона містилася з запасом в двох складених половинках. Змастіть обидві половини контейнера і деталь машинним маслом. Змішайте для однієї половини контейнера стільки грін-штафу (далі зеленка), щоб втиснута на половину деталь видавила через край трохи суміші.
2
Поки ще зеленка не застигла, утрамбуйте її поряд з деталлю, примніть опуклі місця, заженете в кути, зайве зріжте ножем. Чому-небудь, можна олівцем, вдавите чотири поглиблення по кутах для точного суміщення прес-форми в майбутньому. Тепер все це потрібно залишити до повного застигання зеленки.
3
Коли перша половина прес-форми висохне, змішайте ще приблизно стільки ж зеленки, накладіть її в другу половину, злегка змастіть її поверхню маслом за допомогою пензлика. Складіть обидві половини контейнера разом, стискайте від одного кута до іншого, потім до наступного і т.д., вирівнявши по краях до сполучення. Тисніть із силою. З щілин будуть вилазити надлишки зеленки - нічого страшного. Коли краї майже зімкнуться, видаліть надлишки ножем, залиште до повного затвердіння.
4
Тепер, коли склад, який обліпив вашу копійований деталь, повністю затвердів, злегка прокорябайте щілину між половинками прес-форми по всьому периметру, підчепити край однієї з них з двох сторін лезами ножів, акуратно роз'єднаєте. Деталь слід виймати ще більш обережно, щоб не зіпсувати краю застиглої зеленки. Тепер ваша прес-форма готова до виготовлення великої кількості деталей.
5
Щоб зробити копію деталі, несильно змастіть машинним маслом обидві половини прес-форми, змішайте компоненти епоксидної смоли або замазки з невеликим запасом. Накладіть в обидві половини форми отриману масу, складіть всі разом, видавіть зайве сильним стисненням. Залиште прес-форму до повного застигання. Коли вийде час, витягніть застиглу копію вашої деталі, видаліть облой з її бокового шва. Якщо на поверхні копії залишилися поглиблення від пухирців повітря, що потрапив при заповненні форми зеленкою, замажте їх новим змішаним складом. Після висихання зачистите - копія готова.
Якщо ви хочете зробити прес підтягнутим, без зайвої в'ялої шкіри, займайтеся фітнесом, а саме, розтяжкою. На відміну від плавного стрейчинг, активний і навіть злегка агресивний калланетик швидше допоможе вашому пресу. Вам достатньо періодично виконувати нижчеописаний сет протягом деякого часу, і ваш прес буде ідеальним.
Інструкція
1
Активний сет складається з: скручування - 20-50 разів; «жаб'ячі» підтягувань на лаві - 20-50 разів; зворотні скручування - 20-50 разів; скручування калланетик - 1/100.Помніте, що між вправами відпочивати можна. Тільки після того, як ви виконаєте скручування калланетик, можете відпочити хвилинку.
2
Тепер докладно: Скручування потрібно виконувати, лежачи на спині. Ноги повинні бути зігнуті, стопи потрібно поставити на підлогу. Потягніться вперед руками, відірвавши плечі від підлоги. Слідкуйте за диханням: вдихайте в положенні лежачи, в верхньому положенні видихайте. Люди часто допускають при виконанні скручувань помилку, напружуючи замість м'язів преса шийні м'язи. Майте це на увазі і не махайте головою взад-вперед.
3
Жаб'ячі підтягування виконують на лаві або ліжка. Сідайте на край лавки або ліжка, лягайте на спину, закладіть руки за голову. Тепер підтягуйте до живота ноги, зігнуті в колінах. Потім випрямляйте тулуб в струну і знову підтягуйте ноги. Коліна можна тримати разом, а можна і розводити. За допомогою цієї вправи відпрацьовуються м'язи черевного преса.
4
На черзі зворотні скручування. Їх виконують лежачи на спині, поклавши руки уздовж тулуба на підлогу, піднявши і зігнувши ноги. Ускладнити вправу можна, якщо підняти ноги вгору і тримати в такому положенні. Підніміть від підлоги таз, ніби ви хочете стати в стійку на лопатках, але не дуже високо. Руки повинні лежати на підлозі, намагайтеся на них не спиратися. Чи не підмахував ногами, щоб допомогти підняти таз. Його потрібно піднімати тільки за рахунок напруги м'язів черевного преса.
5
Скручування калланетик. Це ті ж самі звичайні скручування. Тільки на відміну від звичайних, скручування калланетик робляться в статиці. Приміром, позначення 1/100 означає, що потрібно виконати один прийом, утримуючи тіло у верхній точці протягом 100 секунд.