Як розібрати пральну машину. розбір бака пральної машини вертикального завантаження.

Сьогодні в будинку кожної людини з'явилося багато техніки, особливо побутової. І це добре. Але є і зворотна сторона медалі - трапляються деколи поломки і несправності. Для збереження пральної машини в працездатному стані бажано не проводити ремонт власними силами, так як полагодити машину , як правило, може тільки майстер. Але розібрати агрегат для заміни в ній деяких деталей або усунення незначних поломок, а також для підготовки до ремонту можна самостійно.
Вам знадобиться
  • гайкові ключі різного перерізу - 19 і 8-9, хрестоподібна викрутка, плоска викрутка, кліщі, плоскогубці і кусачки, ломик.
Інструкція
1
Зніміть верхню кришку машини. Для цього вам необхідно відкрутити гвинти, якими вона прикріплена до кожуха. Після цього можна зрушити в напрямку від себе задню кришку, яка легко знімається. Тільки після цього верхня панель повністю від'єднатися, її можна буде безперешкодно зняти, а потім - від'єднати пристрій для розподілу миючих речовин.
2
Посуньте панель управління, поверніть її приблизно на 90 градусів таким чином, щоб ви змогли переконатися в тому, що вона не кріпиться до монтажного кріплення. На спеціальний сервісний гачок або вигнуту у вигляді довгого гачка дріт прикріпіть висувний ящик. На нього можна покласти панель, а після цього зняти гвинти з бічних стінок машини.
3
Зняти або відокремити (залежно від моделі) сервісну панель можна при використанні ломика, але при цьому варто звернути увагу на акуратне поводження з пофарбованими панелями. Тільки після цього можна зняти передню панель і відчепити манжету від передньої панелі машини.
4
Використовуйте крестовідную викрутку для відгвинчування гвинтів бічний і передньої стінок і зняття передньої панелі машини. Від хомута потрібно обережно від'єднати шланг, відкріпивши від нього прессонатор. Після цього слід від'єднати манжету від люка і зняти її з барабана.
Зверніть увагу
Кожна пральна машина має конструктивними особливостями, які можуть бути притаманні лише їй. Варто скористатися керівництвом з експлуатації та ремонту, в якому, як правило, можуть бути вказані розміри деталей і той інструмент, який можна використовувати для їх зняття або додаткового укріплення. Якщо машина при проведенні прання сильно вібрує, то деякі деталі можуть відгвинчуватися (це стосується, більшою мірою болтів і шурупів). Такі особливості теж описуються в керівництві, там же вказується, яким чином зручніше зняти деталі і провести кріплення.
Корисна порада
Так як пральна машина підключена до комунікацій, то варто перед початком розбору відключити її від мережі, від водопровідних труб і висунути її таким чином, щоб вам нічого не заважало. Крім цього, обов'язковою умовою є використання інструментів, які не зашкодять стінки машини, барабана, розподільних пристроїв і панелей. При розбору варто ретельно злити з пральної машини воду і протерти насухо всі поверхні, з якими вам доведеться працювати.
Є кілька причин, через які може відбутися поломка пральної машинки Samsung. Найпоширенішим є поява витоку, викликане тріщиною на шлангу або його нещільним з'єднанням. Крім того, нерідкі проблеми з електронною системою управління. Цілком можливо, що ви зможете усунути дані неполадки самостійно.
Вам знадобиться
  • - рушник;
  • - тефлонова стрічка;
  • - викрутка;
  • - плоскогубці;
  • - гарантійний талон або бланк техобслуговування .
Інструкція
1
Перевірте на наявність течі шланги для подачі води. Це одна з найбільш поширених причин поломки пральних машин Samsung. Використовуйте старий рушник для рук, щоб перев'язати шланги гарячою і холодною водою в тому місці, де ось-ось почне просочуватися вода. Для заміни продірявився шланг відключіть подачу води в пральну машину . Відкрутіть старий шланг і оберніть тефлоновою стрічкою труби. Прикріпіть новий шланг і включіть подачу води назад.
2
Перевірте кінці шлангів гарячою і холодною водою, щоб переконатися в тому, її подача здійснюється належним чином. Якщо ви бачите, що шланг підтікає на кінці, відключіть водопостачання, а потім відкрутіть його. Огляньте шайбу на внутрішній стороні на наявність тріщин або інших пошкоджень. Замініть шайбу, якщо це необхідно, а потім обернути труби тефлоновою стрічкою, заново прикріпіть шланг і включіть водопостачання.
3
Перевірте шланги, які проходять від ванни до зливного насоса, на наявність тріщин та інших пошкоджень. Якщо який-небудь з них пошкоджений, скористайтеся плоскогубцями, щоб витягнути шланг з металевих пружин, замініть його новим.
4
Вимкніть пральну машину від мережі, вимкніть водопостачання і поверніть пристрій. За допомогою викрутки зніміть пластину на задній панелі. Огляньте внутрішню частину обладнання, перевірте кріплення барабана, видаліть залишки пилу, бруду і нальоту, якщо вони є.
5
Запустіть пральну машинку, перевірте, як набирається вода, чи всі функції включаються і працюють належним чином. У разі виявлення неполадок в електронній системі пристрої занесіть їх в листок техобслуговування, що додається до комплектації, і зверніться до найближчого до вас сервісного центру Samsung. Якщо обладнання знаходиться на гарантії, зв'яжіться його постачальником і отримаєте подальші інструкції.