Як заблокувати Mozilla.

Програма Winlock - знахідка для системного адміністратора і взагалі всякого, хто бажає обмежити доступ для сторонніх до інформації і додатків на своєму комп'ютері. З її допомогою можна блокувати не тільки доступ до папок і файлів, але і встановлювати заборону на запуск програм. Наприклад, на браузер Mozilla.
Вам знадобиться
  • - програма Winlock.
Інструкція
1
Відкрийте програму Winlock. У лівій частині вікна знаходиться декілька вкладок - виберіть «Доступ» і пункт «Програми». У правій частині вікна програми з'явиться меню блокування програм.
2
Щоб внести Mozilla в список заблокованих програм, натисніть кнопку «Додати». Відкриється нове вікно, в якому вас попросять ввести інформацію про забороняється програмі. Далі можна зробити двома способами.
3
Перший спосіб - натисніть на кнопку «Обзор» і у вікні вкажіть шлях до exe-файлу браузера. За замовчуванням програма встановлюється в директорію C: \ Program Files \ Mozilla Firefox. Але у вашому випадку може бути по-іншому, залежно від того, який шлях ви вказали при установці програми. Лівим кліком виберіть exe-файл і натисніть «Відкрити». У наступному вікні натисніть «Додати», а потім «Закрити». Поставте галочку поруч з назвою щойно доданої програми. У випадаючому меню, яке знаходиться у верхній частині програми, виберіть «Блокування по імені». Далі підуть ще кілька дій, але вони будуть описані в п'ятому кроці інструкції, так як однакові як для першого, так і для другого способу.
4
Другий спосіб - введіть у поле введення слово firefox. У цьому випадку програма буде блокувати запуск програми, виходячи з її назви або зі слів, що знаходяться в назві. Але за дивним збігом обставин Winlock ніяк не блокуватиме браузер, якщо вказати в полі введення mozilla. Тому пишіть firefox. Натисніть «Додати», а потім «Закрити». У списку поставте галочку біля firefox, а в випадаючому меню виберіть «Блокування по інформації».
5
Натисніть на кнопку ОК, яка знаходиться в правому верхньому куті вікна. З'явиться повідомлення, яке попереджає вас про те, що пароль повинен містити не менше двох символів, а слідом відкриється вікно «Захист», в якому вам буде запропоновано вказати цей пароль і підтвердити його. Закінчивши, натисніть ОК. Програма Winlock згорнеться в трей, для доступу же до її налаштувань, а отже і для розблокування Mozilla, користувачеві доведеться ввести вказаний вами пароль.