Як кріпити обвіс. Як правильно встановити пластиковий обвіс на машину.

Установка обважування на машину досить проста. Ця робота вимагає підвищеної уваги і граничної акуратності, тому найкраще доручити її професіоналам. Проте якщо у вас є гараж і всі необхідні інструменти, тоді ви можете встановити обвіс самостійно.
Вам знадобиться
  • - набір ключів;
  • - викрутки;
  • - технічний фен;
  • - стирається маркер;
  • - малярний скотч.
Інструкція
1
Помийте машину. Видаліть бруд з колісних арок і з нижньої частини порогів.
2
Заженіть машину в гараж, розташуйте її так, щоб у вас був доступ до порогів і бамперів.
3
Визначте пластикові деталі кузова, які необхідно зняти для установки обважування і демонтуйте їх. Наприклад, при установці порогів передні бризковики треба зняти. Назад вони не встановлюються.
4
За допомогою малярного скотча приклейте деталі обважування так, як вони будуть розташовуватися в майбутньому на машині. Виявіть неспівпадання форми обважень з формою кузова. По можливості подкорректируйте ці недоліки, зміщуючи деякі деталі обважень щодо інших. Коли всі деталі будуть підігнані, обведіть їх лекговидаленим маркером. Його можна купити в колерні. Перевага лекговидаленим маркера в тому, що він легко стирається сухою ганчіркою.
5
Зніміть передній бампер. Для цього відкрийте капот, витягнете пластикові кріплення бампера, відверніть кріпильні саморізи і болти. Потім зійдіть під машину і відверніть кріпильні болти бампера, а також видаліть кріпильні пластикові засувки. Відверніть саморізи, утримують захист колісної ніші на бампері, потім, злегка відігнувши захист, відверніть болт кріплення краю бампера. Звільніть другу сторону аналогічним методом. Тепер акуратно витягніть верхні краю бампера з пластикових засувок, направляючи бампер вгору і до себе. При знятті бампера користуйтеся допомогою напарника. Відокремивши бампер від машини, від'єднайте протитуманні фари і паркувальні радари, якщо вони є.
6
Покладіть знятий бампер на підставку і за заздалегідь нанесеною розміткою, прикладіть губу до бампера. Розмітьте необхідні кріпильні отвори і за допомогою дриля просвердлите їх. Відокремте край захисної смужки двостороннього скотчу на верхньому краї губи і притягну її до бампера за допомогою гайок і торцевого ключа. Сильно не затягуйте гайки, т.к. це не поліпшить надійність кріплення, а лише деформує пластик бампера і обважування і викличе нещільне прилягання деталей. Обов'язково змастіть різьблення змазкою - це допоможе вам у майбутньому. У разі необхідності легко зняти обвіс. Притягнувши губу до бампера гайками, видаліть захисну смужку скотча з верхнього краю губи, потягнувши її за заздалегідь відокремлений край. Аналогічним чином встановіть задній фартух.
7
Встановити пороги набагато простіше. Як правило, накладки порогів кріпляться на пластикові засувки або просто прокручується за допомогою саморізів. Розмітьте монтажні отвори під пластикові засувки і просвердлите їх за допомогою дриля. Поєднайте пластикові засувки з монтажними отворами і встановіть поріг. Знизу притягну поріг до кузова за допомогою саморізів. Таким же чином встановіть другий поріг.
8
Встановіть передній і задній бампери з встановленими на них обважування ми.
9
За допомогою сухої тканини зітріть нанесену розмітку.