Як набрати sms. Як набрати текст смс.

Коли вам незручно говорити голосно по телефону, ви хочете передати співрозмовнику приватне повідомлення або боїтеся відволікати його телефонним дзвінком, зручно скористатися функцією передачі смс-повідомлення.
Інструкція
1
Спосіб написання тексту смс безпосередньо залежить від моделі вашого мобільного телефону. Традиційні апарати мають 10 стандартних кнопок набору символів: це 10 цифр, при цьому додатковою опцією кожної клавіші є набір декількох букв російського і англійського алфавітів. Перший спосіб набору смс-повідомлення - політерний. Відкрийте вікно створення нового повідомлення. Вводите текст, натискаючи на кнопку з потрібною літерою. Подивіться, який за рахунком ця літера зображена на кнопці телефону. Якщо вона перша, натисніть на кнопку один раз. Якщо друга (наприклад, буква «Б»), натисніть два рази і т.д. Набирайте слово по буквах, стежте, щоб на екрані слово висвічувалося правильно. Скористайтеся кнопкою «С», щоб стерти останні символи.
2
Щоб відокремити слова один від одного, використовуйте клавішу «Пробіл». Як правило, вона розташовується на кнопці «0» або «*», залежно від моделі телефону. Для постановки розділових знаків потрібно переключити регістр або скористатися кнопкою «1».
3
Для зручності і швидкості набору тексту телефони оснащені словником «Т9». Ця програма розпізнає набирається вами слово за першими літерами. Використовуючи «Т9», натискайте один раз на кожну клавішу з потрібною буквою, незалежно від місця, на якому вона розташовується. Якщо потрібне вам слово є в словнику, телефон визначить його і внесе в текст повідомлення. Якщо слово незнайоме, «Т9» запропонує вам ввести його «вручну», слідуючи способу №1.
4
Набагато простіше друкувати смс в телефонах з qwerty клавіатурою. Кожна буква в них розташовується на певній клавіші і нагадує собою клавіатуру комп'ютера. Набираючи смс в такому телефоні, натискайте один раз на кожну потрібну кнопку. Перемкніть мовну розкладку, якщо вам потрібно використовувати латинський алфавіт. Кнопки з іноземними буквами розташовуються на qwerty в тому ж порядку, що і на комп'ютерній клавіатурі.
5
Деякі сенсорні телефони мають клавіатурою swype. Вона дозволяє набирати текст смс в один дотик, проводячи пальцем по екрану. Відкрийте вікно створення смс. Клавіатура swype відобразиться на екрані в тому ж порядку, що і qwerty. Натисніть на першу букву слова. Далі, не відриваючи пальця, проводите їм по клавіатурі, з'єднуючи необхідні букви в потрібній послідовності. Позначивши останню літеру, підійміть палець. Слово відобразиться у вікні повідомлення. Натисніть «пробіл» і пишіть смс далі.