Як зробити швидко сайт. Як зробити з сайту робочий стіл Як в ucoz.

Для створення сайту необхідні великі пізнання в мовах програмування. HTML, CSS, PHP - це тільки основа. Можна звичайно використовувати движок сайту, або створити його через програму-конструктор. Однак тут теж рано чи пізно доведеться вникати в різні тонкощі. До того ж не варто забувати про домен та хостинг. Тому створення готового сайту розтягується на тижні, а то й місяці. Але є можливість створити сайт всього за один день.
Інструкція
1
Для цього ми будемо користуватися онлайн конструктором сайтів uCOZ. Це досить практичне рішення для початківця сайтостроітеля. В цій системі було зроблено багато хороших сайтів. Також надається безкоштовний домен третього рівня і хостинг. Тому заходимо на сайт http://www.ucoz.ru.
2
Відразу ж ми бачимо велику кнопку «Створити сайт». Проходимо реєстрацію. Заповнюємо всі дані. Після завершення реєстрації можемо приступити безпосередньо до створення сайту в системі uCOZ. Авторізуемся в системі і вводимо пароль адміністратора. Потрапляємо на робочий стіл.
3
Зовнішній цей робочий стіл трохи нагадує стіл операційної системи «Windows». Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. Натискаємо «Мої сайти». Вибираємо вкладку «Створити сайт». Вводимо адресу майбутнього сайту, який ви б хотіли бачити. Можна вибрати домен. Вводимо код безпеки, ставимо галочку про угоду з правилами хостингу. Натискаємо продовжити. З'являється діалогове вікно, яке повідомляє про успішність створення сайту. Натискаємо «панель управління сайтом»
4
Нас відправляють на панель, в якій вказуємо назву сайту, вибираємо дизайн сайту і мову. Натискаємо продовжити. Далі вказуємо модулі, які вам знадобляться. Після цього знову натискаємо продовжити. Ви потрапляєте в адміністраторську панель сайту. Тут ви можете відрегулювати параметри, модулі та інше. Нагорі є напис «Адреса вашого сайту». Натискаємо на неї. І ви потрапляєте власне на свій сайт. Вам залишається наповнити його контентом.
Корисна порада
Не нехтуйте форумом ucoz. Там ви знайдете відповіді на всі ваші запитання.