Як добитися рівного кольору обличчя. рівний колір обличчя Як добитися цього.

Ідеальна рівна і красива шкіра від природи дана не багатьом. Поганий колір особи може бути викликаний рядом причин: погане харчування і догляд за шкірою, ультрафіолет, шкідливі звички. Існує декілька секретів, володіючи якими, можна отримати рівний колір особи .
Інструкція
1
Для того щоб шкіра залишалася якомога довше красивою, за нею потрібен особливий догляд. Шкіра особи вимагає додаткового зволоження і живлення. Використовуйте крем перед сном, протирайте шкіру лосьйонами, щоб уникнути забруднення пір.
2
Якщо у вас є проблеми з пігментацією шкіри, то для вирівнювання шкіри допоможуть спеціальні мазі і крему. Для маскування веснянок та інших пігментних плям скористайтеся кремами з огірковим соком. Огірок має властивість відбілювати шкіру. Є крему, що не відбілюють шкіру, а лише матируют її. Для більшого ефекту використовуйте тональні креми. По-перше, вони добре вирівнюють шкіру. По-друге, можна підібрати підходящий для вашої шкіри колір. По-третє, тональний крем одночасно захищає шкіру від небажаного впливу сонця.
3
Крім кремів, для боротьби з пігментацією, допоможуть народні засоби. Способів очистити шкіру величезна кількість. Найпоширеніше - це лимонний сік. Протирайте обличчя часточкою лимона або ж змочуйте ватний диск в соку і також протирайте шкіру. Якщо ваша шкіра дуже чутлива, то лимонний сік краще розбавте водою. Хорошим засобом є огіркова маска. Один потертий огірок нанесіть на обличчя, через 15 хвилин зніміть маску. Якщо вам ліньки терти огірок, то можна покласти на обличчя дольки. Ефект буде однаковий, шкіра стане помітно світліше. Відбілюючим ефектом володіють сметана, сир. Їх також нанесіть як маску на 20 хвилин і змийте. Але потрібно розуміти, що після однієї маски результат може не настати. Таку процедуру потрібно проводити постійно.
4
Одними масками шкірі не допоможеш. Важливо правильно харчуватися і отримувати необхідні вітаміни. Для шкіри дуже корисні такі продукти, як м'ясо, риба, яйця, сир, сир. Вітаміни А і Е можна отримати з фруктів, овочів, горіхів. Спробуйте урізноманітнити раціон харчування і тоді ви помітите, що колір вашої шкіри помітно поліпшується.
5
Приділіть своїй шкірі хоча б 10 хвилин на день. Будьте життєрадісні, частіше посміхайтеся, і ваша шкіра засяє сама. Любіть в собі все, навіть маленькі недоліки.