Як зняти сидіння на ВАЗ 2107. зняти заднє сидіння 2107.

Автолюбителі дуже трепетно відносяться до своїх автомобілів: доглядають за ними, фарбують, навіть міняють інтер'єр салону. Правда, в жігульовськой класиці тюнінг салону зазвичай стосується торпеди, керма або передніх сидінь. Задні сидіння благополучно забуті з моменту придбання чотириколісного друга. Але іноді обставини вимагають демонтажу сидінь вашого авто, наприклад, під час перевозу габаритних речей або при зміні чохлів. Як зняти заднє сидінні в ВАЗ-2107 правильно?
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - молоток.
Інструкція
1
Уважно огляньте задні сидіння. Знайдіть місце, де розташовуються два фіксатора, приварені до підлоги машини, на яких встановлена подушка сидіння. Тепер огляньте полку кузова, там повинні бути верхні кріплення спинки сидіння. Вони виглядають як металеві пластини, зафіксовані в скоби. Нижні кріплення знаходяться далеко внизу, в арках коліс. Врахуйте, що спочатку необхідно знімати подушку заднього сидіння, а вже другим етапом - знімати спинку. Порядок міняти не можна.
2
Акуратно, але міцно вхопитеся за нижню частину сидіння (подушки) в районі приварених фіксаторів. Швидким, упевненим рухом підніміть край подушки з одного боку, потім з іншого. Вийміть подушку заднього сидіння з салону автомобіля. Пам'ятайте, при занадто різкому русі вгору може порушитися цілісність каркаса.
3
Знайдіть фіксуючі пластини, які тримають бічну частину заднього сидіння (спинку). Можливо, після довгої експлуатації автомобіля ці пластини буде нелегко знайти. Озброївшись ганчіркою і чистячої рідиною, протріть деталі. Виявивши пластини, візьміть заздалегідь приготовлену викрутку і акуратно відігніть кріпильні пластини з двох сторін. Буває, що іноді вони засихають і не реагують на ваші дії. Тоді візьміть молоток і несильно підбийте викрутку трохи вперед, щоб збільшити важіль.
4
Відігнувши пластини, підніміть спинку. Одночасно акуратно виведіть верхню частину спинки з скоб, що знаходяться на задній полиці. Тепер можна витягнути з салону всю спинку цілком.
Зверніть увагу
Пластини можуть бути в різному стані. Якщо експлуатація автомобіля здійснюється давно, можливе порушення поверхонь. Будьте обережні в застосовуваному зусиллі!
Корисна порада
Не намагайтеся, забравшись в салон, підняти подушку відразу з двох сторін.