Як змінити розмір фотки. Як міняти свої фотки.

Часом потрібно зменшити розмір фотографії, щоб її можна було завантажити на сайт, закачати на телефон з малою кількістю пам'яті. Можливо, ви хочете задати якесь конкретне значення ширини або висоти, наприклад, для створення аватари. Змінювати розмір файлів дозволяють графічні редактори.
Вам знадобиться
  • графічний редактор
Інструкція
1
Багато користувачів застосовують у роботі пакет додатків Microsoft Office. Туди входить Диспетчер малюнків Microsoft Office. Якщо він у вас встановлений, відкрийте в ньому зображення. Зайдіть у вкладку «Малюнок» - «Змінити розмір ». Задайте параметри зміни розмір а. Ви можете вибрати стандартне співвідношення сторін: великий чи дрібний документ, веб-документ і т.д., задати довільні ширину і висоту або вказати відсоток від вихідних висоти і ширини. Нижче в полі «Новий розмір » відобразяться вибрані вами параметри в піскелей. Якщо вас все влаштовує, натисніть ОК. Збережіть малюнок. Якщо ж ви хочете змінити «вага» фотографії, наприклад, зменшити її розмір з 1,5 Мб до 100 Кб, а не міняти співвідношення сторін, то натисніть «Малюнок» - «Стиснути малюнки». Задайте параметри стиснення: для документів, веб-сторінок, повідомлень електронної пошти. Внизу в поле «Очікуваний загальний розмір » ви побачите, який розмір у вихідного файлу і скільки він буде «важити» після стиснення. Натисніть ОК і збережіть файл.
2
Приклад зміни розмір а зображення за допомогою популярного редактора Adobe Photoshop. Відкрийте фотографію в цій програмі. В меню «Зображення» виберіть «Розмір зображення». Відкриється вікно налаштувань. Вкажіть бажане дозвіл, висоту і ширину в пікселях. Якщо не хочете міняти пропорції, то зміните тільки ширину і висоту і поставте галочку напроти пункту «Зберегти пропорції». Другий параметр розрахується автоматично. В поле «Розмірність» ви побачите новий розмір файлу в кілобайтах або мегабайтах. Натисніть ОК. Збережіть файл.
3
Photoshop також дозволяє змінювати розмір и фотографій в пакетному режимі. Але простіше це робити в спеціальній невеликій програмі, такий як ImageResizer. У ній ви зможете з високою швидкістю обробляти велику кількість зображень. Програма безкоштовна і доступна для скачування на офіційному сайті Microsoft. Вона запускається без інсталяції. Запустіть Image Resizer і відкрийте в ній потрібну папку. Виділіть файли і натисніть "Відкрити". У вікні налаштувань встановіть потрібні параметри: дозвіл, якість, співвідношення сторін, папку для збереження та натисніть ОК.