Як наполягати воду на шунгіті.

Шунгіт очищує воду від усіх шкідливих органічних речовин, у тому числі від пестицидів і нафтопродуктів, від мікроорганізмів і бактерій. Він сприяє її насичення солями магнію і кальцію, а також різними мікроелементами. Крім цього, ця порода надає цілющі властивості водного розчину.
Інструкція
1
Спробуйте настояти воду на шунгіті. Налийте в скляний або емальований посуд відфільтровану воду - з розрахунку 1 л на 100 г мінералу, і покладіть шунгитову породу. Через півгодини рідина придбає унікальні антибактеріальні властивості. Але повністю вона знайде цілющі властивості на 3 добу.
2
Відлийте настояну воду в інший посуд і доповніть ємність з шунгитом новою порцією рідини. Не потрібно лякатися чорного відтінку розчину, через пару хвилин суміш осяде, і він стане безбарвним. Якщо вам треба багато шунгітовой води, то занурте в колодязь 30-40 кг цього щебеню, щоб очистити джерело від нітратів, нафтопродуктів, бактеріальних забруднень.
3
Використовуйте приготовлену воду в якості пиття. Випивайте в день по півсклянки цієї рідини, щоб підтримувати організм у тонусі і прекрасному стані. Навесні і восени для профілактики вірусних хвороб та ГРВІ випивайте 1,5-2 склянки щодня протягом двох місяців.
Корисна порада
Шунгіт - це природний мінерал, який містить фулерени. Це пояснює його властивість виліковувати деякі захворювання. Особа очищається, зменшуються зморшки, пропадає роздратування, висип, свербіж. Шкіра стає еластичною і пружною. Зміцнюються волосся на голові, зникає лупа, і волосся набуває блиск. Шунгітовая вода виліковує хвороби печінки, нирок, жовчокам'яна хвороба і печію. Від неї є ефект при захворюваннях шлунка, кістково-м'язової системи, серця, сечостатевої системи, систем кровообігу, знімає алергічний стан. Таким чином, вона зберігає красу, молодість внутрішніх органів і всього організму. Шунгіти з Карелії унікальні: у світі є тільки одне місцезнаходження таких порід. Ця речовина нейтралізує вплив поганих і геопатогенних місць.
Шунгіт - один із стародавніх мінералів, і своїми унікальними цілющими властивостями відомий дуже давно. Він допомагає нормалізувати роботу травної, нервової, серцево-судинної, кровоносної систем, покращує стан шкіри. Носіння кулона з цього каменю на шиї допомагає нормалізувати тиск, зняти стрес. Особливими цілющими властивостями володіє вода, настояна на шунгіті.
Вам знадобиться
  • - Шунгіт;
  • - ємності для води;
  • - система для переливання крові.
Інструкція
1
Візьміть крихту або шматки шунгита і залийте водою з розрахунку 100 грам мінералу на 1 літр води. Деякі антибактеріальні властивості ця вода знайде вже через півгодини. Але повну силу настій отримає через 3-5 днів. Тоді його можна буде злити і наповнити ємність з камінням наступною порцією води. Настояну воду можна використовувати для пиття, приготування їжі, умивання і миття волосся.
2
Якщо вам необхідно більше шунгітовой води, ви можете наполягати її прямо у власному колодязі. Висипте в нього 30-60 кілограмів шунгітового каменю або щебеню і через деякий час колодязна вода придбає всі його корисні властивості. Крім цього, шунгіт допоможе очистити вашу колодязну воду від нафтопродуктів, бактерій, нітратів та інших забруднень.
3
Найкращий спосіб отримання води, настояної на шунгіті, це виготовлення фільтра. Він здатний очистити воду від радіонуклідів, важких металів, та інших домішок. Для виготовлення фільтра вам знадобляться система для переливання крові (її можна купити в аптеці), відро (емальоване або пластмасове) і дві пластикові бутлі (на два і п'ять літрів) з-під питної води.
4
В денці дволітровою пляшки зробіть кілька отворів за допомогою нагрітого шила або цвяха. Промийте її, а також 1 кілограм шунгітовой крихти в чистій воді. Висипте шунгіт в приготовлену бутель. У кришках обох бутлів зробіть по невеликому отвору, в які вставте кінці трубки від системи для переливання крові. Налийте воду у відро і поставте його на стілець або на стіл. Опустіть у воду дволітрову пляшку з шунгитом. Другу бутель поставте нижче рівня відра на підлогу або на стілець. Щоб вода потекла через трубочку, візьміть другий кінець трубки в рот і відсмокчіть з неї повітря.
5
При екземі, нейродерміті і деяких інших шкірних захворюваннях дуже корисно приймати ванни з водою, настояної на шунгіті. Наберіть у ванну гарячу воду (близько 40 ° С). Покладіть в неї мішечок з тканини з 200-300 г шунгита. Зачекайте, поки вода не охолоне до температури тіла. Ванну приймайте протягом 10-20 хвилин. Після неї обполосніться і змастіть шкіру ланоліновим кремом.