Як скопіювати посилання.

При обміні інформацією періодично потрібно дати співрозмовнику посилання на той чи інший ресурс, а іноді взяти посилання, дану одним, і зайти по ній. Існує два основних способи скопіювати посилання - за допомогою клавіатури і за допомогою миші.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету;
  • Елементарні знання в області комп'ютерних технологій.
Інструкція
1
Щоб скопіювати посилання з адресного рядка, наведіть туди курсор і клацніть. Посилання одразу ж сама виділиться. Далі два варіанти. Можете натиснути праву кнопку миші і в виплив меню натиснути кнопку скопіювати або на клавіатурі одночасно натиснути клавіші "ctrl c". Після цього посилання можна вставити в будь-яке місце.
2
Щоб скопіювати посилання з чату або форуму, наведіть на неї курсор і виділіть її, а далі поступите по одному з описаних способів.
Початківці користувачі Інтернету можуть зіткнутися з ситуацій, коли необхідність відправити посилання може поставити в глухий кут, адже як її скопіювати ніхто не пояснив! Кілька практичних порад допоможуть розібратися в тонкощах цього не складного процесу.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно скопіювати посилання на відкриту в даний момент сторінку, помістіть курсор в адресний рядок браузера - адреса буде виділено. Натисніть клавіші Ctrl і С, щоб скопіювати посилання , або натисни тут же правою кнопкою миші і в меню виберіть команду «Копіювати». Щоб вставити посилання , використовуйте поєднання клавіш Ctrl і V, або клацнувши правою кнопкою миші, виберіть команду «Вставити».
2
Якщо виникла необхідність скопіювати активну посилання в тексті - підкреслені слова, які підсвічуються при наведенні курсору, - клацніть на посиланні правою кнопкою миші і виберіть команду «Копіювати ярлик», якщо ваш браузер Internet Explorer . Якщо у вас Opera або Google Chrome, використовуйте команду «Копіювати адресу посилання», а якщо Mozilla Firefox, то «Копіювати посилання ». Для вставки посилання натисніть Ctrl і V, або команду «Вставити» з меню при натисканні правою кнопкою миші.