Як підняти гемоглобін у немовлят.

Через порушення внутрішньоутробного розвитку дитина може з'явитися на світ вже з недостатнім вмістом гемоглобіну в крові. Це, в свою чергу, загрожує затримками у психічному та розумовому розвитку, тому дуже важливо вжити заходів до нормалізації рівня гемоглобіну .
Інструкція
1
Намагайтеся проводити з немовлям більше часу на свіжому повітрі. Не менше, аніж 3:00 щодня. Провітрюйте частіше його кімнату, особливо перед сном. Можете провести курс масажу.
2
Забезпечте правильне повноцінне харчування. Якщо дитина перебуває на грудному вигодовуванні, правильно харчуватися повинна мати. Вживайте в їжу продукти з великим вмістом заліза. Для «искусственников» придбайте збалансовані поживні суміші, в яких вміст заліза вище, ніж у інших. Рекомендується прикорм дітей з недоліком гемоглобіну починати раніше на 3 - 4 тижні.
3
Найбільша кількість заліза міститься в яловичому мовою, м'ясі кролика, індички. Велика кількість знаходиться також в печінці, але засвоюється гірше, ніж з інших продуктів. З рослинної їжі віддайте перевагу вівсяній і гречаній крупі, чорниці, пшону.
4
Ви можете застосовувати лікарські препарати. Як правило, вони продаються в аптеках у формі сиропів або крапель. Починати лікування слід з консультації у педіатра. Він вам порадить і засіб, і спосіб застосування. Як правило, для початку препарат використовують тільки на третину від звичайної дози, спостерігаючи за реакцією дитини.
5
Простежте, чи немає у малюка алергічної реакції. У разі якщо стілець потемнів і став рідким, припиніть застосування препаратів і негайно зверніться до лікаря. Так само можлива поява болю в животі, свербежу, відрижки, почервоніння шкірних покривів. Можливо у дитини непереносимість до компонентів лікарського засобу. У всіх цих випадках необхідно отримати консультацію лікаря.
6
Препарати давайте дитині до годування, приблизно за 1 - 2 години. Курс лікування при застосуванні таких коштів триває зазвичай 4 тижні. Але врахуйте, що якщо аналіз показав підвищення кількості гемоглобіну , це не є ознакою повного лікування. Для закріплення результату продовжуйте прийом препарату ще протягом 2 - 3 місяців. Просто знизьте дозу до половини або третини.