Як зігріти воду. Як зробити теплий душ на дачі.

Дачні пора - відмінний час для того, щоб скинути зайву вагу, підтримати втомлений за зиму організм вітамінами і зеленню, а також прекрасна можливість непомітно отримати бронзову засмагу. Є лише одне «але», такі блага цивілізації, як гарячий душ і навіть звичайний водопровід, зустрічаються далеко не на кожній дачі. Якщо у вас теж виникає потреба окропити своє втомлене тіло легкої струменем гарячої води, знайте, що зробити це можна дуже просто.
Вам знадобиться
  • - накопичувальний бак;
  • - обігрівач;
  • - вода;
  • - автоматичний нагрівач для води.
Інструкція
1
Купуйте бак з металу або пластику і фарбуватимете його в чорний колір. Така забарвлення буде краще притягувати сонячні промені, а вода в баку стане грітися швидко і інтенсивно. Для нагрівання води в літній час дуже добре використовувати звичайний накопичувач. Шланг всередині бака закріпіть на поплавці, щоб його наконечник постійно перебував на поверхні води. Як правило, вода, що знаходиться зверху, краще прогріта. Приймати душ можна без всякого обігріву, а вода буде не просто теплою, а навіть дуже гарячою.
2
Для тих, хто не любить покладатися на сонячне світло та інші сили природи, а звик у всьому розраховувати виключно на себе, підійде інший варіант. Сьогодні на дачних ділянках великою популярністю користується так званий «душ-топтун». Пристрій являє собою механізм для перекачування води з будь-якої ємності за допомогою зусилля, яке робить людина, по черзі наступаючи ногами на спеціальний килимок. Воду нагрійте за допомогою звичайного кип'ятильника і розбавте до необхідної температури. А далі все дуже просто: занурте шланг у відро, зробіть кілька рухів ногами, і вже через кілька секунд у вас з'явиться напір теплої води.
3
Якщо все ісхіщренія, що вживаються вами в спробах помитися на дачі ніяк не задовольняють ваших потреб, встановіть стаціонарний обігрівач для води. Єдиний мінус цього пристрою - вода в нього повинна надходити дуже чиста, без домішок. Тому недостатньо просто під'єднати його до водопроводу або водної колонці. Все одно доведеться влаштовувати своєрідний накопичувач, в якому жорстка дачні вода буде відстоюватися і очищатися від заліза та інших важких частинок. На худий кінець, встановіть разом з нагрівачем фільтр для води. Але не завжди обладнання вашого дачної ділянки теплим душем дійсно коштує таких мук і витрат.
Зверніть увагу
Конструкція дачного душа зазвичай досить квола і ефемерна. Перш ніж встановлювати на тонку стінку великий бак для води, гарненько розрахуйте, чи зможе вона витримати подібне навантаження.
Корисна порада
Якщо користуєтеся накопичувачем, обов'язково перевіряйте температуру води в баку перш ніж почати його використовувати. У спекотну погоду вона може нагріватися настільки сильно, що замість приємного тепла ви ризикуєте отримати опіки.
У холодну пору року, коли ранковий запуск двигуна утруднений або неможливий через розрядженого акумулятора , і поруч немає нікого, хто б зумів надати посильну допомогу, єдиним виходом із ситуації стає розігрів АКБ.
Вам знадобиться
  • - гаряча вода,
  • - таз,
  • - джерело тепла (калорифер, фен і т.п.).
Інструкція
1
Зимові морози стають справжнім випробуванням як для водіїв, так і для автотранспорту. Чим нижче температура навколишнього повітря, і чим сильніше охолов акумулятор, тим нижче стає щільність електроліту, залитого в АКБ.
2
Необхідно мати на увазі, що один відсоток зниження щільності розчину кислоти в акумуляторі - прямопропорційно розряду енергоблоку на шість відсотків.
3
Як не парадоксально це звучить, але для успішного запуску двигуна в морозний ранок, необхідно в автомобілі включити на кілька хвилин ближнє світло фар, і тільки потім, вимкнувши їх, і, почекавши якийсь час, здійснити спробу запуску мотора . Дотримання даної умови допоможе розігріти електроліт в акумуляторі, підвищить його щільність, і полегшить пуск двигуна стартером.
4
Якщо спроби запуску мотора не увінчалися успіхом, то акумулятор демонтується з автомобіля і поміщається в тепле приміщення, де: занурюється в таз з гарячою водою, розташовується під струменем гарячого повітря, що виходить від електрообігрівальних приладу і т.п.