Як підвищити гучність в телефоні Nokia. програма для підвищення гучності динаміка телефонів nokia.

Нерідко можна помітити, що найбільш голосно і чітко телефонах "Нокіа" звучать не скопійовані mp3-файли, а передвстановлені мелодії. Це відбувається за рахунок того, що їх тональність ідеально підходить для динаміка, який їх відтворює, на відміну від звичайних треків. Однак існує можливість адаптації музики під динамік стільникового телефону.
Інструкція
1
Для зміни треку буде потрібно аудіо редактор. Найбільш зручними і придатними є Adobe Audition і Sony Sound Forge. Вони мають набір функцій, достатній для повної адаптації треку для відтворення через динамік. Скачайте та встановіть один із них.
2
Запустіть аудіо редактор. Відкрийте файл, призначений для редагування, або через меню "Файл", або перетягнувши його в робоче поле програми. Ображати трек до відрізка, який повинен звучати на мелодії. Для цього виділіть ті фрагменти, які є зайвими і видаліть їх. Збережіть отриманий результат, після чого знову відкрийте його для редагування.
3
Виділіть весь трек і через меню "Ефекти" відкрийте графічний еквалайзер. За допомогою цього ефекту ви можете змінити діапазон відтворення частот в окремому треку, збільшивши одні й зменшивши інші. Так як динамік стільникового телефону призначений для відтворення високих, а не низьких частот, змініть діапазон відтворення. Мінімізуйте низькі частоти і підсильте високі, а також середні. Прослухайте трек на предмет милозвучності. Низькі частоти не повинні бути чутні, а високі і середні повинні бути ясні і чіткі.